Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Ti éreztek jelentős...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti éreztek jelentős különbséget aközött, hogy magatoknak veritek ki, vagy nővel,nőben juttok el az orgazmusig?

Figyelt kérdés
Konkrétan a két orgazmus közötti különbségre gondoltam, már ha van ilyen.
2020. okt. 1. 04:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Én igen, sokkal erősebb, és teljesebb az orgazmus, amikor a párommal vagyok.
2020. okt. 1. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Igen,sokkal jobb.
2020. okt. 1. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%

Igen... ha sorrendet kéne alkotnom,m akkor elvezeti sorrendben a legjobb az orgazmusom:

1. Száj

2. Punci

3. Popsi

4. Recska

5. Flashlight

2020. okt. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%
nekem nincs sokkal nagyobb különbség
2020. okt. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
29%
de ha közben tudom, hogy a nő szenved kicsit, pl faj neki, mert elég nagy a farkam, az ad egy +kielegülést nekem.
2020. okt. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

elég nagy a különbség

szex közben sokszor leizzadok, sokkal többet mozgok, több póz, más ingerek, nem csak magammal kell foglalkozzak...

maszti közben meg csak ülök/állok fantáziálok/olvasok/videót-képet nézek

mind2-t szeretem elhúzni, de szexnél közelebb jutok az orgazmushoz amikor leállok kicsit, lassítok


F

2020. okt. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Williamspear ***** válasza:
54%
Ilyen idiótaságot csak egy pasi kérdezhet, aki sohasem volt nővel! ☝️
2020. okt. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%

Aki ilyen kérdést feltesz legyen az nő is, de az sose szexelt még.

Annyira egyértelmű a válasz aki csak 1x is szexelt már...

2020. okt. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
64%
Persze jobb a szex.
2020. okt. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszi azoknak, akik normálisan válaszoltak!

Viszont nem értem, hogy aki nem a kérdésre válaszol, az minek kombinál vagy sértegeti a kérdés feltevőjét? Ennyi erővel én is mondhanám neki, hogy ő is szűz és csak álmodozik. Egyébként meg nagyon nem vagyok szűz, sőt van két gyerekem is. A kérdést azért tettem fel, mert a napokban, a barátnőm megkérdezte, hogy melyik verzióban jobb az orgazmus, és alapvetően ha benne megyek el, ahogy a kérdést is feltettem, akkor számomra nem volt jeletős különbség az orgazmus élvezeti fokát nézve, mintha simán kiverném. Kérdés szempontjából mellékes, hogy hogyan jutunk most el odáig, vagy mennyire izzad le közben az ember, csak az adott pillanatra gondoltam.

45F

2020. okt. 1. 12:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!