Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha dugás közben pisilnetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha dugás közben pisilnetek kell,mit csináltok?

Figyelt kérdés
2020. szept. 29. 16:33
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
Mivel mind a ketten a párommal szeretjük a pisi szexet így el engedjük magunkat :)
2020. szept. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
El megyek pisilni
2020. szept. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Ezért kell szex előtt pisilni!!! :D
2020. szept. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Megvárok, amíg vége, aztán elmegyek pisilni. De ilyen ritkán van, mert pont emiatt előtte mindig elmegyek wc-re.
2020. szept. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Értelmes felnőtt ember lévén szex előtt általában elvégzem a dolgom, hogy ne legyen ilyen kellemetlen helyzet
2020. szept. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Rápisilek
2020. szept. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Altalaban szex elott es utan pisilek es mosakodom, mert nagyon felfazos (hugyuti gyulladasra hajlamos) vagyok.

Multkor sokat ittam es kozben is kellett, hat szoltam, hogy “ne haragudj nagyon kell mar pisilnem es igy nem tudom teljesen elengedni magam, ket perc es jovok vissza”. Elmentem, pisiltem, rendberaktam magam es folytattuk. 😀 Ennyire egyszeru.

2020. szept. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Abba hagyjuk,és ki megyek pisilni
2022. márc. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!