Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Munkahelyi szexért kirúghatnak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkahelyi szexért kirúghatnak?

Figyelt kérdés

Éjszakai műszakban ketten vagyunk egy fiú kollégámmal, aki állandóan nyomul rám, simogat, nézeget. sajnos nincs ez ellenemre mert nekem is tetszik ő. Mar eljatszottam a gondolattal párszor, meg gondolom ő is... Gondolom úgyse derülne ki, de ha mégis akkor kirúghatnak ezért? Nehezen találtam munkát, és szeretek is itt melózni.

(erre válaszoljatok ne azt magyarázzátok hogy szexeljunk máshol mert én erre a kérdésre vagyok kivamcsi!!!!)



2020. szept. 19. 12:02
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
#9 az előre látjuk a kamerán ha közeledik ráadásul oda hozzánk csak autóval tudnak jönni, de minket viszont nem lát egy bizonyos helyen a kamera
2020. szept. 19. 12:31
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Azért a munka törvénykönyvben benne van sok minden, pl. óránként 10 perc pihenőidő jár a dolgozónak.

Szóval, ha pihenőidő címén a retyóban lezavarjátok 10 perc alatt, ÉS egyébként nincs benne a cég belső szabályzatában a szex tiltása, vagy bármi egyéb tiltás, amit rá lehet erre húzni, akkor nem kéne, hogy gond legyen ebből.

Ettől persze még ha kiderül, és nem tetszik a főnöknek, úgyis talál rá valami ürügyet, hogy kirúgjon.

2020. szept. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
89%

A főnöktől függ hogy kirúgnak e.

Lehet ha leszopod vagy megkúr ő is akkor maradhatsz. És ha szuperül szopsz akkor lehet hogy előléptet.

2020. szept. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Kirúghatnak mert munkaidőben dolgozni kellene - s megalapozott lesz jogi szempontból. Főnöktől is függ. Van amelyik csak mérges lesz és azt mondja dolgozzatok inkább, más meg azonnal kipenderít.

S igen, lehet nem ezt kérdezted de dugjatok munkaidő után ha egymásra vagytok kattanva.

2020. szept. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
87%
Na én ezért csinálom a főnivel nincs kockázat, ha bukunk, ketten bukunk :D
2020. szept. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha én lennék a főnök, akkor én egyből nem rúgnálak ki. Csak megbeszélném, hogy ezt diszkrétebben, nem munkaidőben illik megejteni.
2020. szept. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha 5perc alatt végeztek,akkor hajrá.
2020. szept. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
82%
Simán kirúghatnak. Én az átkosban egyszer azért kaptam fegyelmit, mert egy nyilvános szórakozóhelyen gitároztam sörözés közben. "Beosztásomhoz méltatlan" viselkedés volt a vétkem, miközben a főigazgató merev részegen ugyanott italozott.
2020. szept. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Akár kirúghatnak, persze, de ha diszkréten csináljátok, úgy, hogy senki nem látja, hát oké. Én olyan helyen dolgoztam, ahol nem voltunk egy helyhez kötve, elég nagy terület volt. Raktárak, pince, alagsor, hát toltuk is rendesen (de gyorsan)..
2020. szept. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
73%

"Nehezen találtam munkát, és szeretek is itt melózni."

De ha ez a helyzet, akkor most komolyan megéri ezzel trükközni?

Ha akarnak, akkor is kirúgnak, ha nincs leírva sehol, hogy nem szabad, és csak munkaügyi perben tudsz kártérítést kiharcolni, ami nem két nap. Gondolom, pereskedni nem akarsz, akkor meg minek kockáztatnál?

2020. szept. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!