Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Munkahelyi szexért kirúghatnak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkahelyi szexért kirúghatnak?

Figyelt kérdés

Éjszakai műszakban ketten vagyunk egy fiú kollégámmal, aki állandóan nyomul rám, simogat, nézeget. sajnos nincs ez ellenemre mert nekem is tetszik ő. Mar eljatszottam a gondolattal párszor, meg gondolom ő is... Gondolom úgyse derülne ki, de ha mégis akkor kirúghatnak ezért? Nehezen találtam munkát, és szeretek is itt melózni.

(erre válaszoljatok ne azt magyarázzátok hogy szexeljunk máshol mert én erre a kérdésre vagyok kivamcsi!!!!)



2020. szept. 19. 12:02
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Szabályzatban nincs benne hogy tilos a szex.
2020. szept. 19. 12:03
 2/24 anonim ***** válasza:
95%

Olyan nehéz máshova menni és ott elintézni?

Amúgy még a kamerák is megörökíthetik.

2020. szept. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
93%

De a munkaköri leírásodból sincs benne gondolom a szex.


Én ha kiderülne kirúgnálak, és nem a szex miatt hanem azért mert nem végezted rendesen a munkád.


Szexeljetek munkaidőn kívül.

2020. szept. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
100%
Simán.Azért adnak munkabért,hogy dolgozz nem a kefélésért kapsz fizut
2020. szept. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is rúgtak ki ezért embert.Pedig nem is a munkaterületen,hanem a női zuhanyzóban nyomták.
2020. szept. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
61%
Ki kirughatnak de a kamera nem lehet bizonyiték. Kamerával csak a rongálás és lopás büntette miat vehetnek ellő. ( Ez a kamerásoknak szól ) többi véget meg kitudja ha nem buktok le akkor nem. Ez füg mien munkát végeztek hogy látogatot vagy akkárkit kaphatok szóval. Ez változó.
2020. szept. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
az lehet nincs benne hogy tilos szexelni de gondolom az igen hogy munkaidődben a főnök utasításai szerint a munkádat kell végezni, mért nem csináljátok munka után?
2020. szept. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Csak akkor kell dolgozzunk amikor van vevő. Ha epp nincs, akor nem kell csinálni semmit, ez így szó szerint meg lett mondva.
2020. szept. 19. 12:18
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
és ha szex közben jön egy vevő? :)
2020. szept. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
37%
Hulyek vagytok??? Meg nem tettetek meg? A lebukas veszelye teszi bele azt a kis +-t amivel jo lesz :)) dugjatok egy jot.
2020. szept. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!