Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Albán ffival kapcsolat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Albán ffival kapcsolat?

Figyelt kérdés

Pár napja ismertük meg közelebbről egymást.volt szex is mindennap.

Amugy egy helyen dolgozunk és egy városba lakunk(német) kint él már nagyon rég még a szüleivel jött ki.

Ma küldtem egy képet és kiakadt h mibe megyek el otthonról. Most nem tudom h vicc volt e vagy már féltékeny.

Valakinek tapasztalata??

Mindketten 30 felett


2020. szept. 17. 19:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam albán férfival kapcsolatban

Menekülj amíg tudsz! Higyj nekem, nagyon meg fogod bánni!

2020. szept. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
86%

“ Nem akar kapcsolatot

Mint ahogy én se”


Kérdésed : Albán ffival kapcsolat?


🤡

2020. szept. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Igen

Arra voltam kíváncsi hogy volt e valainek

Es mik a tapasztalatok

Attól h ez a kérdés nem biztos h kimondottan rám vonatkozik

Köszönöm a válaszokat

2020. szept. 17. 21:36
 14/20 anonim ***** válasza:
70%

" Pár napja ismertük meg közelebbről egymást.volt szex is mindennap."

Na neked se udvaroltak sokáig, hamar szét tetted a lábad.

2020. szept. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Szerintem nem ez a lényeg benne

Igen volt és??

Hazudik aki nem volt még így.. Igaz lehet savanyú a szőlő

2020. szept. 17. 22:42
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
akkor mi a kérdésed? így nyilván nem akar kapcsolatot, de kisajátítani annál inkább.
2020. szept. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk akkor probléma lezárva nem? Nem akartok kapcsolatot pont, volt pár jó este, mindenki boldog ennyi.
2020. szept. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
86%

Hát nem egyszerű emberek, de ne általánosítsunk.


Két dologra érdemes gondolnod:

1.) Esélyes, hogy titokban lenéz és magában könnyűvérű K.-nak tart, akivel összejár szexelni, ingyen és kapcsolatot nem is akar. Kényelmes az ilyen dolog egy férfinak. Rajtad áll, hogy neked ez mennyire OK, de ha te szeretnél majd családot, gyereket, akkor ennek nem sok értelme van. Mindenesetre ne lepődj meg azon, hogyha otthagy szó nélkül egy másik nőért, akit ő a házasságra alkalmasnak érez, miközben téged semmibe vesz.


2.) Ha komoly kapcsolatba kerültök, mondjuk házasság, akkor könnyen állandóan féltékenykedhet, esetleg korlátozni akar majd, hogy egyedül nem mehetsz el otthonról, meg milyen ruhát viselj stb. Ennek az előszelét már érzékeled, bár még semmi komoly nincs köztetek, látod? Már most bele akar pofázni, hogy mit veszel fel. Náluk a nő a férfi tulajdona, a nőnek neve a halgass és valószínűleg eszerint fog viselkedni, még akkor is, ha az elején mást mond. Egyszerűen ez a kultúrájuk.


Szóval, szerintem jobban jársz, ha otthagyod és kerítesz valami normálisabb párt. Más kelet-európai emberek (lengyelek stb) sokkal normálisabb gondolkodásuak.

2020. szept. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat

Hasznosak

2020. szept. 18. 19:33
 20/20 Luna2 válasza:
57%
Hello nem minden alban pasi uralkodo agressziv stb ,,,amiket irnak nekem 22 eve van alban parom es a mai napig imadjuk egymast ..igszi szerelem a mienk ,,,soha nem mondta meg ,h mit csinaljak nem agressziv igazabol eszre se veszem ,h o nem magyar ...Az egyetlen dolog ami igaz az a csalad engem soha nem fogadak el igazan a parom 20 eve nem volt koszovoba evekig ,,,evtizedekig csak a veszekedes volt a telefonba ...miattam ,nem is ismettek de nem akartak ,h a parom kulfolfivel legyen egyutt,,,most mar beletorodtek es az unokajukat szetetik
2022. máj. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!