Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Húszon éves férfiak! Érzitek-e...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Húszon éves férfiak! Érzitek-e első ránézésre egy lányról, hogy szűz-e még és még nem volt semmilyen kapcsolata egy fiúval? 23/L

Figyelt kérdés
2020. szept. 17. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
nem, nem is nagyon szoktam figyelni a lányokat, általában elvagyok a magam világában, max bizonyos gesztusokra figyelek fel
2020. szept. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Ezt nem lehet megérezni!
2020. szept. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem lehet ezt igazából megállapítani.
2020. szept. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Volt már olyan, hogy bejött a " sejtésem", de volt, hogy abszolút nem gondoltam volna, és szűz volt... szóval nem igazán lehet ezt megérezni, pláne pontosan.
2020. szept. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem, volt akinél eléggé meglepődtem, hogy még szűz. :D Bár csak ismerős volt, nem közöttünk semmi.


Egyébként miért fontos ez? Ha megvan a kölcsönös vonzalom, akkor úgyse számít.

2020. szept. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!