Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azokhoz szólna a szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azokhoz szólna a szexuális jellegű/esztétikai kérdésem, akik a husibb lányokra buknak: Mi izgat bennük?

Figyelt kérdés

Jelenleg enyhèn túlsúlyos vagyok. 160cm 70g. De voltam màr edzett 53kg-os 3 évig és anorexiás 47 kg-al 5 évig. Normál testalkatú is hellyel-közzel. Sajnos a stressz vègett (ès mert anémiásan leállt az anyagcserém, míg azt helyre nem hoztam) az evèszavarom tönkretette a tökèletes alakomat ( ezt úgyértem, hogy a személyes maximumom, amit ki tudtam hozni a testemből).


De amíg ideiglenesen olyan vagyok most, amilyen szeretném, ha az önértékelésem nem amortizálódna tovább és a helyzetemben, míg ez az állapot fennáll próbálom a legjobbat kihozni belőle. Jó érzés, ha tudom, hogy van aki gerjed a telt/ molett/telkarcsú ( nem is tudom minek nevezzem) alakra is.


De aki erre izgul miért pontosan és mit kedvel benne?


(Trollok kíméljenek. Nèlkülük is roncs vagyok. )



2020. szept. 12. 05:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

Semmi!

Fogyjanak le!

2020. szept. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
75%
A volt barátnőm 150+. Szerettem. Nem az számít, hogy milyen vékony vagy. Sőt! Én kimondottan a nőies telt formákat szeretem. Dús keblek, kerek fenék, stb. Legfőképpen pedig nem a kinézet a legfontosabb, hanem a kémia.
2020. szept. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

11. Most komolyan ennyire rossz a szövegértelmezésed?


Leegyszerűsítem neked: ízlèsek és pofonok persze, de jelenleg nem az volt a kérdés, hogy kinek nem tetszenek a teltebb lányok...sőt.


Minek idejönni trollkodni és rontani a levegőt? Ráadásul nem is a kérdèsre válaszolva, hanem csak úgy brahiból'...

Tapintatosság nulla, azt is megjegyeznèm. Nem lehet túl fejledt az EQ-d se.


Remélem legalább most jobban érzed magad és ennyivel le is zárhatjuk .


Többieknek köszi, érdekes meglátásotok van. Azt azonban hozzátenném, hogy nem minden kövér (vagy telt..etc) ember boldog a közhiedelemmel ellentétben.

2020. szept. 13. 15:24
 14/17 anonim ***** válasza:
84%
Szeretem az ilyen lányokat, fakanállal, pálcával jól ki lehet pirosítani-hurkásítani a hátsójukat :).
2020. szept. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
89%
Az a gond, hogy a vonzalmat le akarod egyszerűsíteni a faék szintjére... de ez nem így működik. Az összképet kell látni ahhoz, hogy meg tudjam mondani valaki tetszik-e, vagy sem és hogy miért...
2020. szept. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
89%

Kedves kérdező! Nekem szimpatikus a kérdésed, és hogy megpróbálod elfogadni magad, átértelmezni ennek a szűklátókörű világnak a sovány nő fétises valóságát, a teltebb emberek társadalmi elfogadottságát. :)

Más részről: biztos lesznek olyan emberek, akiknek a 70kg már duci. Én a nagyon telt nők híve vagyok, szerintem te még bőven átlagos vagy, nem duci. :) Ha szeretnél ismerkedni, beszélgetni, esetleg úgy döntenél hogy elengeded a sovány szépségideál iránti kényszert, akkor írj üzit.

Üdv,

28/F

2020. szept. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen a husis kar, láb, fenék, és általában a nagyobb méretű mellek látványa, na és persze az arc. Emelett az, hogy jól meg lehet markolni akár a feneket, akár a melleket, lehet gyurkálni a hasát. Nem utolsó sorban, amit a 14-es is írt, ha van egy kis bdsm-hajlama, akkor szép nagyokat lehet rájuk csapni, akár fenékre, akár hátra, akár mellre, mivel van felület bőven... :)
2020. szept. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!