Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azokhoz szólna a szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azokhoz szólna a szexuális jellegű/esztétikai kérdésem, akik a husibb lányokra buknak: Mi izgat bennük?

Figyelt kérdés

Jelenleg enyhèn túlsúlyos vagyok. 160cm 70g. De voltam màr edzett 53kg-os 3 évig és anorexiás 47 kg-al 5 évig. Normál testalkatú is hellyel-közzel. Sajnos a stressz vègett (ès mert anémiásan leállt az anyagcserém, míg azt helyre nem hoztam) az evèszavarom tönkretette a tökèletes alakomat ( ezt úgyértem, hogy a személyes maximumom, amit ki tudtam hozni a testemből).


De amíg ideiglenesen olyan vagyok most, amilyen szeretném, ha az önértékelésem nem amortizálódna tovább és a helyzetemben, míg ez az állapot fennáll próbálom a legjobbat kihozni belőle. Jó érzés, ha tudom, hogy van aki gerjed a telt/ molett/telkarcsú ( nem is tudom minek nevezzem) alakra is.


De aki erre izgul miért pontosan és mit kedvel benne?


(Trollok kíméljenek. Nèlkülük is roncs vagyok. )



2020. szept. 12. 05:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
Nem a súly a fontos, ha szeretsz, tudsz és akarsz nő lenni, és ez sugárzik belőled, akkor már nyert ügyed van!
2020. szept. 12. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Én kifejezetten szeretem a telt alkatot. Taszít a kockás has pl. Vagy az izmos női kar. Az olyan túl férfias.. Egy nő legyen nőies szép kerek.

Az összkép számít, nem tudok kiemelni semmit. Ugyanúgy egy kerek popsi vagy egy szép poci, vagy bármi. 😊

2020. szept. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
85%
Én egyszer voltam vékony lánnyal. Azóta soha! Egy egészségeset nem basztam! Semmi fogás törékeny csontok! Na de egy molettebb ducibb az már igen! Sokkal jobb vele dugni! Teljeaen másabb vele még a légkör is! Én imádom a testesebb csajokat! Bár mikor összejönnék csak egy szex kedvéért is!!!
2020. szept. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
Tudsz valami hozzád hasonló képet csatolni? Nekem se jönnek be a vékony lányok. Inkább a vaskosabb vagy thick lányok jönnek be. Egy nagyobb popó, cici egy kisebb has simán belefér minden lánynál. Tapasztalataim szerint az ilyen lányok kedvesek és aranyosak, szép az arcuk és szűkebbek is. Szexeltem vékony csajjal de nem éreztem semmit belőle. Telt lánynál annál inkább. Persze ez nem azt jelenti, hogy nem nézem meg őket, vagy nem gondolkodok el rajtuk. De én inkább a picit teltebb csajokat kedvelem. Mondom, egy gyönyörű arccal bárkinek van esélye. Úgyhogy fel a fejjel! A 70kg pedig ideális, annál feljebb már ne menj szerintem. Szép napot!
2020. szept. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
34%
70g? A 2 hetes csibeim vannak ilyen sulyban :)
2020. szept. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
20%
Ezt már kérdezted !!!
2020. szept. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
38%

"De aki erre izgul miért pontosan és mit kedvel benne?"

Pont az izgat benne amilyen.

2020. szept. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nem kérdeztem. De elhiszem, hogy vannak hozzám hasonló bizonytalan lányok , akik kérdeztèk.


A tábor egyik felènek üzenem: nem minden kövér ember boldog. Ahogy tartja a mondás.


A másik felének köszi a választ.


Ha nagyon érdekel próbálhatok hasonló képet keresni, de nem tudom összehasonlítani magamat reálisan mással.

2020. szept. 12. 14:58
 9/17 anonim ***** válasza:
71%

Én pasiként egy cipőben jártam veled - anyagcserezavar - most nagyjából helyreállt a súlyom.


Ettől függetlenül sosem a súlyt néztem, persze az extremitások zavartak. A személyiség, humorérzék sokkal izgatóbb számomra, mint azok a számok, amiket a társadalom elvár, mint a tökéletes alak paraméterei.


Aki szeretne, nyugodtan írjon, szívesen beszélgetek, ismerkedem:)


35/F

2020. szept. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%

Én az arcát, a szemét és a kezét nézem meg elsőre egy Nőnek. És nálam egy igyagazi Nő ilyen.

[link]


Ezt szeretem, mert nekem hús kell! Hogy legyen rajta mit fodni. Szép nagy mellekkel, nagy kerek popsival. A gebéket meg se nézem.

Egy Nő, ha 160cm. Az 70-77kg.al néz ki jól! A fölött csupán duci, 90kg.fölött kövér.

47/F

2020. szept. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!