Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez szerintetek rendben van?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek rendben van?

Figyelt kérdés

A lányom pàrja sportoló, èn meg masszőr, termèszetes volt hogy olykor àtmasszìrozom. De többedjére làtom hogy erekciója van közben.

Az utóbbi pár alkalommal lekoptattam ha ez a masszázs téma szóba jött, de van hogy a lányom nyaggat ezzel, hogy gyúrjam már le. Mondjam neki? Vagy mit tegyek?

N



2020. szept. 11. 20:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

Az egyik barátnőm masszőr, és mesélte, hogy szinte minden férfi kliensének van erekciója masszírozás közben. Teljesen természetes reakciónak mondta, meg is lep egy kicsit, hogy téged ez ennyire meglep.

Hidd el, hogy nem rád izgul fel.

22/L

2020. szept. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normãlis ës elősordul főleg fiataloknál. Azt viszont te tudod mennyire zavar ez téged , ha gondolod beszëlges vele(lányoddal) vagy akãr velük.
2020. szept. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez ösztönös reakció. Ez ellen nem tudsz mit tenni, ha egy nő fogdos és jól esik a fogdosása ami ez esetben egy masszírozás akkor egy idő után elkezd állni. Főleg akkor, ha vonzó külsejű a nő.
2020. szept. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nincs ezzel semmi gáz, ha zavar akkor ne masszírozd meg többet, de ez azt is jelenti hogy olyan nőnek tart aki tetszhet neki. Én az unokatesóm feleségére izgultam fel én voltam 19 ő meg 35 mikor levágta a hajam és előtte ahogy megmosta nyilván mégsem "támadtam" le
2020. szept. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A farok és az agy kettő külön életét el. Ha felall neki, nem tehet róla. Egyszerűen jól esik a testnek. Sőt, tovább megyek, meg az is lehet, hogy felizgul rád ahogy maszirozod és bejosz neki, ezért felall az farka, de az agya visszafogja, ezért továbbra is elledelmesen viselkedik és nem lép semmit. Ameddig csak erekcioja van de semmi más rosszat nem csinál, addig szerintem rendben van.

Tegyél esetleg rá olyankor vastagabb törölköző, vagy kettőt, hogy jobban takarjon.

2020. szept. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mond meg a lányodnak, hogy nem csinálod, és ha a miértet kérdezi, akkor jöjjön elő a párja, és mond meg nekik előtte, hogy mit tapasztaltál, és hogy ez nem pálya neked.
2020. szept. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is felallt mikor férfi maszirozott ez természetes reakció.

Nyugodtan maszirozd egyáltalán nem rád áll fel hanem az erintesek stb de ha férfi csinálja akkor is fel állna.

Ha rád állna fel és szégyelne mozgolodna gondolom h takarja.

Ha még örül h fel akk és még akar baszni már bocsi akk tuti tenné arra utaló szavakat. Vannak bunkók

2020. szept. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit sántít a sztori... ha valoban masszőr lennél már rengeteg ilyen esetet láttál volna és meg sem lepődnél. Ez inkább tűnik kellemetlenül fiatal férfiúi fantáziának mint egy felnőtt edesanya korú nő írásának:)
2020. szept. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%
Valaki már megint a family és a taboo kategóriákban nézelődött tegnap este
2020. szept. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
89%
ha valóban masszőr lennél fel sem tetted volna ezt a kérdést.
2020. szept. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!