Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Letezik olyan ferfi, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letezik olyan ferfi, aki elelvezes utan gyakorlatilag rogton kepes visszatenni?

Figyelt kérdés

Lanyok ismertek olyan ferfit, aki kepes ilyen teljesitmenyre?


Mindig csak hallom, hogy van ilyen, de meg egyik baratnom se talalkozott ilyennel.


Vagy akar ferfiak is megirhatjak, ha kepesek erre :)


Koszonon


2020. szept. 11. 19:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mindegyik hazugság. Elélvezés után lelankad. Ez anatómiai.
2020. szept. 12. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

En leirom magamot aztan pontozzatok le.

Fiatal vagyok, 19 eves srac es szerintem ez is nagy befolyasolo tenyezo, hogy fiatal vagyok. Nekem is kb elelvezes utan egybol ujra all a cerka, es ahogy az elso irta altalaban azert szoktunk pihenni menetek kozben mi is ( kb 5 perc). Komolyan ha a csaj mellett fekszik is 5percig ugy all a cerka mint meg soha. Csinaltunk olyat is, hogy elmentem es egy picit nyaltam es az idoalatt kemeny lett a cerka es nyomtuk tovabb. Mondok negativat is( bar sokan eddig se hiszik el a fentieket) az elso menet nem a leghosszabb nalam, de viszont nekem sokat tud allni a cerka. Kb napkeltetol napestig tud allni a cerka. Van hogy neha egy menetben a csajnak osszejon 2-3 orgazmus, de van hogy amikor epp elmegy a nagy nyogesektol es az arckifejezesetol ugy beindulok, hogy en is spriccolok. Ha lehetosegem van ra, akkor a csajjal lenyomok tobb menetet( 4-5menetet) melybol az elso nem a leghosszabb de nem is a legrovidebb.

Na, johet az idosebb ferfi korosztaly aki szerint ez csak mese, de nem mese. Szerintem Onok is voltak fiatalok. En orulok, hogy eddig all a cerka, es remelem tovabbra is fog. :)

2020. szept. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag nem csak elméletileg tudja vissza tenni.
2020. szept. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem van hogy nem megy össze szex után és ki sem veszem. Nekem nem lesz érzékeny élvezés után a sperma pedig nagyon gyorsan újratermelődik nekem. Gyakran csinálok dupla meneteket.
2020. szept. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!