Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Letezik olyan ferfi, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letezik olyan ferfi, aki elelvezes utan gyakorlatilag rogton kepes visszatenni?

Figyelt kérdés

Lanyok ismertek olyan ferfit, aki kepes ilyen teljesitmenyre?


Mindig csak hallom, hogy van ilyen, de meg egyik baratnom se talalkozott ilyennel.


Vagy akar ferfiak is megirhatjak, ha kepesek erre :)


Koszonon


2020. szept. 11. 19:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
Nekem a volt szex kapcsolatomban ilyen volt a srác. Az elején még pihentünk a menetek között, de már akkor is csupán attól felállt neki hogy mellette feküdtem. Aztán át álltunk erre az azonnali vissza tevős dologra. Szuper jó tud lenni, 8 orgazmusom is volt tőle egy alkalommal. Az átlag az olyan 3 volt.
2020. szept. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Huu :D


Orulok, hogy te ilyet atelhettel.

Biztos kegyetlen jo erzes lehet.


En is szivesen kiprobalnam milyen ez.

Es a tobbi menet nem volt hosszabb/rovidebb?

2020. szept. 11. 19:42
 3/14 anonim ***** válasza:
61%
Én még nem találkoztam ilyennel sajnos :D de nem is a hosszabb szex miatt érdekelne, hanem imádnám ha többször el tudna élvezni a pasi is, nem csak én 😅
2020. szept. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
nálunk ez úgy van, hogy elélvezés után elkezdem szájjal kényeztetni akkor hamar újra készen áll és teszi vissza
2020. szept. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
A férjem. Aķár 10x is. Mázlista. Nekem max 2 sikerül,de nem rajta múlik. :)
2020. szept. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%
Igen, itt mindenki egy nagy világsztár qrógép. 🙂
2020. szept. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
29%

6os

Nyilván az a cèlom,hogy anonim senkiként,anonim senkiknek kamuzzak.

2020. szept. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
28%
Igen. Én is ilyen vagyok. Felháborító, hogy a nők szerint, elég ha csak 1x megy el a férfi. A nő elmegy 5-8x, én egyszer és akkor neki így elég is pihenjünk stb..
2020. szept. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%
Csak gumicsere miatt van kiállás. Ezért nem is zavar, ha elsőre 10 percen belül elsülök. Egy-két percre annyit puhul mint egy nem kőkemény, de azért szépen felfújt focilabda, aztán újra teljesen kemény lesz. Ilyenkor első pár percben a lassabb tempó kellemes.
2020. szept. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Igen, találkoztam ilyennel ééééééééééééén - mielőtt még nagyon elszállnék magamtól ez 21 éves koromban volt amikor előtte 2 hétig nem találkoztam az akkori barátnőmmel és direkt nem csaptam ki előtte 3 napig. Azóta se fordult elő ilyen.

Ja amúgy ha arra vagy kíváncsi van-e akinek e nélkül is megy. Igen van, ez olyan mint a sorozatorgazmus, van aki képes rá, van aki meg. Egyébként a nőket nem ez húzza fel, hanem ha figyelsz rájuk, elviszed őket a csúcsig. Felkenheti a haját az ötször spriccelő ha közben nem tudja használni a brét.

2020. szept. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!