Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy 175 centis, alacsony,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 175 centis, alacsony, kopasz(odó) férfinak milyen szintre kéne kigyúrnia magát, hogy alkalmas legyen a következő nők bármelyiknénél szexkapcsolatra?

Figyelt kérdés

[link]


1-2-nél bekarikázva az a 3, ami szóba jöhet, a többi kizárva, 3-4-5-nél kiixelve azok, akik nem kellenek, a többi szóba jöhet, 6 fölött értelemszerűen mindegyik jöhet.


A testalkatom jelenleg ilyesmi: [link]


Milyen szintre kéne felhoznom magam, hogy a listában felsorolt külsejű nők közül találhassak olyat (Budapesten), aki benne olyan laza, kötetlen kapcsolatban? Olyanban, ahol akkor keressük egymást, amikor valamelyikünknek hiánya van és lehetne előtte akár randiféle vagy közös program is, de a lényege mégis az lenne, hogy kötetlenül összejárunk.


Jöhet bármilyen tipp, tanács, ötlet, hogyan növelhetném az esélyeimet.



2020. szept. 8. 17:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem csak a külsőre lehet felizgulni, legalábbis én ilyen vagyok, és nyilván nem vagyok olyan különleges, hogy én legyek egyedül ilyen a világon.


Számomra vonzó a humor, az intelligencia, a magabiztosság, és még sok más, ami a személyiségből fakad, nem pedig a külsőből.

Szexkapcsolatom lett így. Külsőre borzasztóan nem tetszett az illető, nem is foglalkoztam vele. Aztán jött és dumált, dumált, (nem is kellett sokat) elhívott egyszer, ott beszélgettünk, kiderült számomra, hogy még intelligens is, és ennyi volt. Onnantól kezdve tetszett, vonzódtam hozzá. Egyik legjobb szexuális élményeim köszönhetem neki.

23/N

2020. szept. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Komolyan, már az én hajam fog kihullani ettől a sok kopasz kérdéstől!


Korral/genetikával jár, törődj(etek) bele!

2020. szept. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!