Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy 175 centis, alacsony,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 175 centis, alacsony, kopasz(odó) férfinak milyen szintre kéne kigyúrnia magát, hogy alkalmas legyen a következő nők bármelyiknénél szexkapcsolatra?

Figyelt kérdés

[link]


1-2-nél bekarikázva az a 3, ami szóba jöhet, a többi kizárva, 3-4-5-nél kiixelve azok, akik nem kellenek, a többi szóba jöhet, 6 fölött értelemszerűen mindegyik jöhet.


A testalkatom jelenleg ilyesmi: [link]


Milyen szintre kéne felhoznom magam, hogy a listában felsorolt külsejű nők közül találhassak olyat (Budapesten), aki benne olyan laza, kötetlen kapcsolatban? Olyanban, ahol akkor keressük egymást, amikor valamelyikünknek hiánya van és lehetne előtte akár randiféle vagy közös program is, de a lényege mégis az lenne, hogy kötetlenül összejárunk.


Jöhet bármilyen tipp, tanács, ötlet, hogyan növelhetném az esélyeimet.



2020. szept. 8. 17:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem tudunk racionális választ adni a problémáidra, ezt előre nem lehet megmondani.
2020. szept. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Tipp és tanács: növelheted az izmaid méretét, (a sport amúgy is egészséges s a sportos, megnyerő külső sosem hátrány), de nem ezen fog múlni hogy lesz-s szeretőd, avagy kapcsolatod. A belinkelt nőknél és egyéb golddiggereknél a bukszád mérete számít.

Normális nőknél meg a kommunikáció, mennyire vagy normális, kedves, figyelmes na meg a stílus és a kisugárzás. Egyik sem bicepszméret kérdése...

2020. szept. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ekkora troll kérdést! 😂
2020. szept. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#3: De ha szexkapcsolatról van szó, akkor a külsőmre kell ráerősítenem, hiszen arra kell a nőnek felizgulnia, ugyanis nem kell kompromisszumot kötnie, mivel egyetlen szempont van, a jó szex egy vonzó külsejű férfival, az összes többi nem számít, ami egy párkapcsolatban számítana, így nem kell ezek miatt beáldozni a párkapcsolat oltárán.


Amúgy inkább az, hogy meddig és melyik részét növeljem? Mert nőktől lehet azért hallani olyat is, hogy "túl izmos". Vagy lehet, hogy az egész cécó (ha úgyis csak a nők szemében keltett vonzalom a lényeg) egyszerűbb lenne egy hajbeültető műtéttel, elvileg 1-2 millióból kijön (bár elég szkeptikus vagyok ezzel kapcsolatban), vágatni valami menőbb frizurát és máris nem csak abból a szűk körből válogathatnék, akiknél szóba jöhetnek a kopasz férfiak? Mert ebben az esetben teljesen tévút lenne megszakadnom az edzőteremben, hogy a kis 175 centis magasságomhoz legyen 50-es karom és úgy nézzek ki, mint egy amorf ogre.

2020. szept. 8. 17:55
 5/12 A kérdező kommentje:
#3: Mi benne a trollkodás? Fejtsd már ki, kérlek!
2020. szept. 8. 17:55
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem sokkal jobb a testem szerintem, mint a képen látható fickónak, de az elmúlt években legalább egy tucat olyan lánnyal volt szexkapcsolatom (értsd legalább három-négy dugás), mint aki itt 6+ kategória, még két fixen 9-es is volt. A barátnőm szintén 8-9 környékére esik objektíven, bár az én szememben egy tizes, pont a képen ismertetett érvrendszer miatt.

Igaz, többnyire a dumámmal vettem le őket a lábukról, nem elsősorban a külsőmmel (Tinder, meg egyebek kizárva nálam, ott semmi sikerem).

2020. szept. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nézz utána ennek a hajbeültetésnek. A testalkatod pont jó, ha kicsit sportolnál, eltűnne az a kis punnyadt testtartás, akkor semmi gond nem lenne vele. Sokkal vonzóbb, mint a kigyúrt izmok, amik nekem olyan műek egy genetikailag nem jó testű férfin. A kopaszságot jól lehet ellensúlyozni önbizalommal, ragyogó szemekkel. Ettől függetlenül engem nagyon zavar, ha nincs haja a férfinek. Nem vagy túl magas, de alacsonynak sem mondanálak.

Szerintem az önbizalom lenne a lényeg. Hiába a haj vagy az izmok, ha egy anyámasszony katonája vagy, semmit se ér. De ha az önbizalmad attól jön meg, hogy kigyúrod magad, akkor tedd azt.

2020. szept. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#7: Akkor tisztázzuk megint. Ha egyetemista lennék vagy minden hétvégén bulizó partiarc vagy több száz ismerőssel rendelkező baráti társaságom lenne, akikkel most nyáron a fesztiválhiányban leugrottunk volna néha Siófokra, néha a Velencei-tóra (kinek hol van nyaralója), meg eleve olyan közegben mozognék, hogy akár a munkám során is rengeteg nővel találkoznék és MELLETTE... igen, ahogy te is fogalmaztál: jó dumám lenne, nem egy introvertált könyvmoly lennék, akkor ezek mind-mind növelnék valamivel az esélyeimet.


Illetve a 12 lányból és a barátnőd létezéséből valahogy arra következtetek, hogy vagy nem szexkapcsolatot kerestél, csak ennyi összejött, amíg megtaláltad a barátnődet, vagy a barátnőd mellett mész félre (ami nem éppen egy ideális kapcsolatról árulkodik, vagy nem kapod meg, amit kellene, vagy kell a változatosság, de azért a barátnődet megtartod B tervnek, amíg ő nem szakít veled, ha ő alacsonyabb libidójú akár még azt is gondolhatja, hogy neked se annyira fontos a szex és elég a heti-kétheti egy vagy milyen jó pasi vagy, hogy kitartasz mellette távkapcsolatban).


Én lehetőség szerint az ilyenekbe nem szeretnék belemenni. Ha megoldható úgy, hogy a külsőmet felhozom olyan szintre, aminél már "megengedhetem magamnak az őszinteséget", akkor inkább nyílt lapokkal játszanék.


#8: Nem az önbizalmammal van a baj, hanem az őszinteségemmel. Nem vagyok az a társasági ember, így nagyon korlátozottak a lehetőségeim és eljutni egy idegen nővel való beszélgetés során olyan témára (ha a nő nem tereli finoman a beszélgetést), hogy szóba kerüljön a szex, ne pedig a normál randis, ismerkedős témák elég lehetetlen küldetés.

2020. szept. 8. 18:42
 9/12 anonim ***** válasza:
#4 látod pont ez a gond... hogy azt gondolod csak a külső számít. Nem, még szexkapcsolatban, illetve kötetlen laza kapcsolatban sem csak a külső számít.
2020. szept. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
És miért csak szexet keresel?
2020. szept. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!