Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mast is izgat a nyilvanos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mast is izgat a nyilvanos meztelenkedes?

Figyelt kérdés

Kicsit rosszul fogalmaztam meg a kerdest, mert nem konkretan az izgat, ha az utcan setalok meztelenul es masok bamulnak.


Sokkal inkabb az izgat, ha mondjuk egy erdoben levetkozhetek ahol senki se lat es olyan kiszolgaltatottul erzem magam. Volt is mar pelda arra, hogy bemereszkedtem az erdobe es ahol mar biztosan nem lattak levettem mindent a polon kivul es nagyon felizgatott. Volt ra pelda, hogy direkt ejszaka mentem, mert igy meg felelmetesebb/kiszolgaltatottab volt a szitu. Szoval ahogy az utolso peldabol is latszik: nem magamutogato vagyok es megbotrankozast se akarok kelteni. Az se izgat, ha "lebukhatok barmikor". Nalam arrol van szo, hogy kiszolgaltatott helyzetben erzem magam. Ilyenkor sokszor fantazialok valami erdei szornyrol aki elkap... :D


massal is van ilyen?


2020. aug. 31. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem az utolsó példából látszik hogy már menni kéne aludni ugyanis holnap évnyitó lesz.
2020. aug. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Aranyosak az erdei szörnyek. Én egyszer fogócskáztam velük.
2020. aug. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Nézd meg a zewa wc papír reklámot és elmegy a kedved majd
2020. aug. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Na és lány vagy fiú (pasi) vagy?
2020. aug. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Hány éves vagy?
2020. aug. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Erdei szörnyek előtt a karsz meztelenkedni? Nem semmi.
2020. aug. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Én is kijártam az erdőbe nudizni és fantáziálni arról, hogy elkap valami erdei szörny, amíg egyszer el nem kapott Csövi Larry. Azóta nem megyek ki az erdőbe...
2020. aug. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
74%
Csövi Larry-t én is láttam arra, de éppen egy babkonzervvel folytatott aktust és én megúsztam, szerencsére. Aztán elvitte egy medve és egy szőke bajszos halszemű pasas.
2020. aug. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!