Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valaki elmagyarázná, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki elmagyarázná, hogy a pasik miért vannak úgy rápörögve, hogy hova élvezzenek el?

Figyelt kérdés

Én lányként úgy vagyok vele, hogy az orgazmus előtti "állapotok" határozzák meg majd a gyönyör milyenségét, mikor (miközben) meg történik, akkor nem érdekel semmi egyéb.

Fiúk/férfiak! Aközben van orgazmusotok, miközben jön ki a sperma, nem? És akkor a tény, hogy mondjuk a lány szájába, arcára vagy épp a zsepibe történik az eresztés, befolyásolja az orgazmust? Jobb lesz tőle? Vagy miért olyan fontos, hogy hova megy a cucc?



2020. aug. 25. 10:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
54%
Engem nem érdekel hová lövök. Ahogy esik.csakaztán a csaj ne sipákoljon hogy neki nem jó ide vagy oda.
2020. aug. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
39%

Más helyre megy más élvezetet , képet add nekünk.

Ezt a csajok nem erthetik meg :(

2020. aug. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
88%
Igen, jobb lesz tőle az orgazmus, ha oda élvezek, ami igazán beindítja a fantáziámat. Nem tudnám megmagyarázni, hogy miért izgat az, ha egy nő arcán látom az ondómat vagy végignézhetem, ahogy a szájában landol és lenyeli, de izgat, talán azért, mert az olyan rosszkislányos, ha valaki ezt engedi. És ha az orgazmus előtti pillanatban tudom, hogy most ez fog következni, az jobban beindít. A nőknél is van jó és jobb orgazmus, hiába hívjuk orgazmusnak mindkettőt.
2020. aug. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%
Barátom azt mondja ,hogy a látvány miatt fontos neki.Nekem az a legjobb ha bennem megy el,de hasra cicire mehet ha akarja.Letörlöm ,oszt jól van.
2020. aug. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
54%
Ezért kéne intelligenciához kötni az erotikát.. akkor a fogalmatlan tinik nem baromságokat kérdeznének a gykn, hanem tanulnának amíg elég értelmesek és érettek ahhoz, hogy tudják mi miért van a szexben.
2020. aug. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
34%
Nem akkor van orgazmusom mikor jön ki a sperma, ezt honnan vetted? Az a kezdete, az orgazmus utána vagy 3 percig tart, addig nem is érzékelek a külvilágból semmit, olyan mintha aludnék. Akkor jó látni ezt-azt csordogálót a csajon.
2020. aug. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
62%
Nekem az a lényeg, hogy élvezzek, kutyát nem érdekli,hogy hová.
2020. aug. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
80%

A zsepi kicsit lehangoló, de egyébként nem ezért kérdezik meg; sok nő kifejezetten utálja, ha pl. az arcára élveznek, ilyen kellemetlen szituációkat akarunk ezzel megelőzni.

Egyébként férfi orgazmus létezik ejakuáció nélkül.

2020. aug. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Értem, tehát a kezdete. De a sperma is folyamatosan jön. Tehát az ejakuláció kezdetétől kezdődik az orgazmus is. Azt viszont kétlem, hogy 3 percig tartana.


Köszi a válaszokat.

2020. aug. 25. 11:26
 10/20 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok. Hüvelybe szoktam és szeretek. Meg segglyukba, esetleg talpakra, hasra, arcra, hátra, cicikre
2020. aug. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!