Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az elfogadható ha egy férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elfogadható ha egy férfi párkapcsolatban van de a Tinderen és a rosszlányokon keres magának pluszba partnert?

Figyelt kérdés

Az elfogadható ha egy férfi párkapcsolatban van de ennek ellenére felvan regisztrálva társkeresőkre és probál találni szexkapcsolatra lányokat? Vagy esetleg prostituálthoz is jár rendszeresen és a barátnője felesége nem tud róla addig helyes dolog ameddig ki nem derül?


Bátyámnak is volt szexkapcsolata egy 19 éves Jászszentandrási lánnyal a felesége családja mellett nem volt vele baj addig amég ki nem derült.


Mivel a férfiak úgy vannak bekódolva hogy szép gyönyörű az élet rengeteg gyonyoru lány van ,van ázsiai néger sovány duci szőke barna vörös roma magyar indiai és ezek a szépségek arra várnak hogy megd..gják őket ,egy életünk van egyszer élünk ezért hülye lenne az aki kihagyná ezeket a gyonyorusegeket és lehorgonyozna egy nőnél.


Egy nő nem elég ,előbb utobb unalmas lesz a teste és az ember a változatosságra vágyik mondom ezt nőként mert bár én nem tervezem hogy megcsaljam a párom de nekem is unalmas a teste már hiszen ismerem minden porcikáját tudom hogy néz ki és már nem olyan izgi amikor levetkőzik előttem nem izgat fel ,de amúgy müködik a szex és persze nem úgy értem hogy unalmas hanem hát a forma meg hogy állandóan csak velr ,de a lelki vonzalom persze fontosabb mint a testi.



2020. aug. 21. 20:15
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
20# irigykedj csak nincs időm ilyen agyhalottakra amúgy meg biszex nő vagyok szóval felizgattna a látvány ha a pasim szeretkezne egy lánnyal.
2020. aug. 23. 14:58
 22/26 anonim ***** válasza:
Irigykedni? Rád ? Inkább csak röhögök rajtad. 🤣🤣
2020. aug. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
nem értem minden idióta miért hiszi, hogy az aki normálisan gondolkodik, az csak irigy a szélsőséges agyfszságokra... lapocka2 is folyton ezt hangoztatta.
2020. aug. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

23

Mert ő az. :D

2020. aug. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
én az anál imádó lány vagyok nem a lapocka.
2020. aug. 23. 17:21
 26/26 Fequez ***** válasza:

#25:

Egyre megy. Hosszú puncis "csaj" mindkettő.

2020. aug. 24. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!