Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az elfogadható ha egy férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elfogadható ha egy férfi párkapcsolatban van de a Tinderen és a rosszlányokon keres magának pluszba partnert?

Figyelt kérdés

Az elfogadható ha egy férfi párkapcsolatban van de ennek ellenére felvan regisztrálva társkeresőkre és probál találni szexkapcsolatra lányokat? Vagy esetleg prostituálthoz is jár rendszeresen és a barátnője felesége nem tud róla addig helyes dolog ameddig ki nem derül?


Bátyámnak is volt szexkapcsolata egy 19 éves Jászszentandrási lánnyal a felesége családja mellett nem volt vele baj addig amég ki nem derült.


Mivel a férfiak úgy vannak bekódolva hogy szép gyönyörű az élet rengeteg gyonyoru lány van ,van ázsiai néger sovány duci szőke barna vörös roma magyar indiai és ezek a szépségek arra várnak hogy megd..gják őket ,egy életünk van egyszer élünk ezért hülye lenne az aki kihagyná ezeket a gyonyorusegeket és lehorgonyozna egy nőnél.


Egy nő nem elég ,előbb utobb unalmas lesz a teste és az ember a változatosságra vágyik mondom ezt nőként mert bár én nem tervezem hogy megcsaljam a párom de nekem is unalmas a teste már hiszen ismerem minden porcikáját tudom hogy néz ki és már nem olyan izgi amikor levetkőzik előttem nem izgat fel ,de amúgy müködik a szex és persze nem úgy értem hogy unalmas hanem hát a forma meg hogy állandóan csak velr ,de a lelki vonzalom persze fontosabb mint a testi.



2020. aug. 21. 20:15
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
38%
Tudjuk hogy kamus csávó vagy nem erőlködj, vagy ha nő vagy akkor viszont nagyon nagy baj van fejben nálad...
2020. aug. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

#11 a férfi nem tud terhes lenni egy férfi teljesen más mint egy nő ,nem fog bemocskolodni spermával testi váladékokal szex után mint egy nő.


A 1500-as években Szulejmánnak is voltak ágyasai a felesége mellett ,de a feleségének természetesen nem voltak.

2020. aug. 22. 14:34
 13/26 A kérdező kommentje:

Szerintem egy nő aki szereti a férjét mindent megad neki ,az hagya hogy a nemi vágyai teljes mértékben teljesüljenek más nővel is.


egy nő aki szereti a férjét az elfogadja hogy a férje élvezi az életet mind vele mind mással.

2020. aug. 22. 14:36
 14/26 A kérdező kommentje:
Ennyi ne írjátok a hulyeségeiteket nem akarok gyűlölködni vitatkozni most nincs kedvem sziasztok.
2020. aug. 22. 14:36
 15/26 anonim ***** válasza:
90%

lapocka2 új sztorit találtál ki a hugicás, meg transzis kérdéseid után?

Hihetetlen de mindig meg tudsz lepni.

2020. aug. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
15-ös! kajakra nekem is tiszta lapocka2 érzésem volt az agymenés olvasásakor.
2020. aug. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok lapocka2
2020. aug. 22. 19:25
 18/26 anonim ***** válasza:

Természetesen elfogadható, ha az is elfogadható hogy a feleség is ugyanezt csinálja. Mert hát ott van annyi jó pasi, pl a feketék, akik mind tudjuk sokkal nagyobb mérettel rendelkeznek mint te kérdező, stb... szóval egy nőnek is egy élete van, ko kell mindent próbálnia, a férj aki szereti a feleségét ezt megérti.


🤣🤣

2020. aug. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Én mint nőként sosem lépnék félre undorito emberekkel,sosem csalnám meg a párom de a páromnak megengedem hogy enyelegjen gyönyörű szép csajokkal,ha azt akarja én is beszállok harmadiknak.
2020. aug. 23. 13:12
 20/26 anonim ***** válasza:
Akkor vagy te nő amikor én a Pápa. Csak egy idióta pasi képes ilyet leírni. Erre vered? 🤣🤣
2020. aug. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!