Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek hogy ne szűzen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne szűzen haljak majd meg?

Figyelt kérdés
Sajnos nem vagyok se szép, se okos, se szerencsés, se gazdag. De még a testem is nyomi. Úgy néz ki ez sosem.fog megtörténni. Most hiába is mennék el valami buliba, esélyem se lenne. Hisz van sokkal jobb nálam. Érdemes prostihoz fordulni. 30 évesen már majd nem akarok szűz lenni, két év múlva.annyi leszek.

2020. aug. 21. 08:13
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
44%
Menj prostihoz! Ha nem vagy se jóképű, se gazdag, más esélyed nincs, hogy szexhez juss.
2020. aug. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
Ne halj meg!
2020. aug. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonymousreview60 ***** válasza:

#10:

"Valóban orvos kellene nekem" Nem orvos, bölcsész: pszichológus pszichoterapeuta.

"de erre nincs idő" Hazudsz, magadnak. Onnan tudom, hogy én is ezt tettem. Most még nem fáj eléggé, amikor majd fog, akkor szakítasz. Csak az ne túl későn, mondjuk 45 felett legyen. Ha nincs napi felügyeltet igénylő beteged a családban, akkor van időd, csak tudat alatt ebben keresed az okot, miért nem. Ez a legnagyobb bajod az életben, tehát erre időt KELL szakítanod.


"30 éves koromra minimum 3 nővel kozosulni szeretnék." Ez így önmagában még nem baj. 3 hosszabb-rövidebb párkapcsolat: 3*x szex. De az már baj, hogy ennyire az ösztönlény szintre redukálod le a dolgot. Ez olyan gondolkodásmódot tükröz, ami miatt az ehhez (a szexhez) vezető egyéb jellemzőid nem megfelelőségét mutatja.

"Az se baj ha prostik." A prostitól nem kapsz szeretkezést, csak szexet, b@ßást, de nem arra van szükséged, mégha ezt is hiszed. 3 prostival való 21 dugás sem fogja megszüntetni azt, ami miatt szűz vagy most.

"Úgyse járok se kocsmába" Én járok kocsmába és haverokkal, egyedül vagy ngynéha idegennel néha 1 sör gyakrabban 2 limonádé mellett biliárdozok.

"se sehova magyarul nem verek el sok pénzt." Ez már viszont nagy baj, mert így semmi esély nincs az emberi kommunikációd javítására. Egyúttal most vallottad be, hogy van pénzed és időd edzeni. tehát hazudtál. magadnak és nekünk is.

2020. aug. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Azt hogy nincs idő azt úgy értettem hogy ezek mind hosszú évekbe telnek, és nem is biztos hogy lesz eredménye. De az biztos hogy még öregebb leszek..
2020. aug. 21. 11:09
 15/23 anonim ***** válasza:
El kell hinned magadról, hogy sikerülhet becsajozni. Egyébként meg miért baj, ha szűz vagy 30 évesen? Majd biztosan lesz egy nő, aki elfogad és szeret, csak légy türelmes és higgyél benne meg magadban is.
2020. aug. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Én azt mondom minden fejben dől el.

Tűzz ki célokat magadnak de értelmes és reális célokat.

azt írod 3 nőt meg akarok dugni, ez marhaság ne haragudj,

én meg nyerni akarok a lottón, érted?

ezt az egész csajoáz és szüzesség dolgot engedd el, és kezdj el magadon dolgozni. Olvass önfejlesztő könyveket, azok inspirálnak,

kedzj el edzeni, a sport rohadtul jót fog tenni,

kezdj kimozdulni, és baráti társaságokat keresni, pl túrázás, vagy bármilyen témában, és az emberek társasága is jót fog tenni,

és ne keress görcsösen nőt, de ha valaki tetszik próbálj meg hozzá közeledni, ha nem sikerül ne add fel, menj tovább,

csak így lehet előre jutni, lépésről lépsére, minden nap egy kis siker!

és ne feledd ez az egy életed van ezt kell jól élned,

ha megkérdeznél 100db 80 éves, mind cserélne veled azonnal,

fiatal vagy, használd ki,

2020. aug. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonymousreview60 ***** válasza:

"Azt hogy nincs idő azt úgy értettem hogy ezek mind hosszú évekbe telnek" Fasság! Ez és ami csak fele ekkora ( [link] azt kialakítani tényleg évekbe kerül létrehozni, de 1. túl sok idő, 2. túl sok pénz (fenntartani is), amik kimaradását a nő sérelmezné. Heti 2-3 edzőtermezés és kocogás már éppen elég jó lesz.

Amíg a mentségeket keresed, nem lesz megoldás!

Te a magad terméke vagy, egy áru a húspiacon. Milyen nőt szeretnél? Szerinted neki mire van szüksége egy férfiban (kinézet, egzisztencia, ész)? Rendelkezel azzal? Mit kell tenned azért? Miért nem teszed?

Ezzel segít szembenézni a pszichoterapeuta (10.00-15.000 Ft/45 perc), ami után magaddal szembenézve elkezded az edzést, a hobbit, a magad átformálását. Van még 2 másik út: 1. Valahol véletlenül rádakad egy lepra nő, akit elfogadsz vagy egy olyan nő, akinek jó leszel lábtörlőnek. 2. Egyedül rohadsz meg a magányodban.

Az összes többi dolog, ami nem erre a következtetésre vezet itt vagy máshol, az felesleges szófosás.

2020. aug. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
az biztos hogy eredménye az lesz, az már kevésbé hogy neked van-e hozzá kitartásod. így is egyre öregebb leszel vagy nem? és ezzel a hozzáállással mire jutottál 30 év alatt, szerintem azzal te is egyetértesz, hogy ezzel a hozzáállással 30 év múlva is ugyan itt fogsz tartani. persze én nem akarlak lebeszélni a prostikról, menjél, még az is jobb mint hogy egy helyben toporzélkolsz, és csak panaszkodsz. de ha ezt folytatott, tudod hol fogsz kikötni ott ahol most vagy. 1 év kondi bőven elég ha egy profi segít, és nem magadtól bohóckodsz mint a legtöbb idióta, ők az egójukat edzik, és nem a testüket, és még közben tönkre is teszik magukat, és ennyi idő elég a mentális dologra is
2020. aug. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Azért 28 évesen még messze vagy a szűzhaláltól... :)

Mindenkinél, mindig van jobb, ne ezen agyalj!

Csináld azt, amit szeretsz, nem kötelező buliba menni, máshol is vannak szabad nők. Menj kirándulni a hegyekbe, mozizz, biciklizz, menj el fagyizni, ülj ki egy padra, vagy csinálj bármit, ami jólesik, csak legyél emberek közt, tudjanak róla, hogy Te létezel! Akár neten is ismerkedhetsz.

És ne türelmetlenkedj, mert az az arcodra lesz írva. Ezt az egészet nem kell komolyan venni.

2020. aug. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Autós-motoros találkozókon is sokan megfordulnak. De akár kipróbálhatsz egy tókerülő biciklitúrát is, vagy ami tetszik. ;)
2020. aug. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!