Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy tegyek kedvére labfetises...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyek kedvére labfetises barátomnak?

Figyelt kérdés
Tippek/trükkök tapasztalatokat szívesen meghallgatok mi az ami ilyen terén bejön nektek fiúk,leszámítva a labmunkat. Kérdeztem öt is mielőtt valaki ezzel jön de eléggé szégyelli nem tudom miért.
2020. ápr. 22. 23:19
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
szégyelli? akkor nem lábfétises.
2020. ápr. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért szégyelli, mert elítélik. Teljesen érthető. Egyébként a legjobb amit tehetsz, hogy oda nyújtod neki és hagyod, hogy ő kibontakozzon. Mivel itt elsősorban neki kell valamit tenni, nem neked. Pl vegyél fel egy harisnyát vagy ilyesmi és mond, hogy kérnél egy masszást.
2020. ápr. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én az exemnek dugás közben sokszor az arcába nyomtam a lábam.

Azt is élvezte amikor harisnyaban csináltam ezeket. Ilyenekkel próbálkozz szerintem.

20/L

2020. ápr. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
A lábaddal masszírozd a péniszét,nagyon fogja élvezni.
2020. ápr. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Elsőkörben legyen nagyon-nagyon ápolt, pihe-puha illatos, szépen lakozott lábikód. Ha valóban lábfétises és hagyod kibontakozni, valószílnűleg nyalogatni, szopogatni is fogja...szóval hihiéniai szempontból úgy kezeld, mint a kezed. Kérj sűrűn lábmasszázst, tedd a mellkasára, cicázz vele! Amikor lent dolgozik rajtad,a lábad a lába közé csúsztathatod, kb.ezek jutottak eszembe. Ja igen, 1-2 szexibb lábbeli sem árt, amiket élvezettel vehet le rólad.
2020. ápr. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én simizni szoktam őket, masszírozni, a talpakat csókolgatni, nyalogatni, különös tekintettel a talppárnákra, lábujj szopogatása alap, egyesével is, vagy kettesével. Van, hogy benyalok a lábujjak közé is. Szagolom őket, illetve az egész talpat. Pl. tök jó a saroktól nyelvvel felhúzni a talppárnáig. Vagy végighúzni a talp élén. Smárolni a talpakkal, mintha ajkak lennének.

Imádom, amikor az enyhén izzadt, hideg talpait a mellkasomra nyomja, vagy a hátamhoz ér velük. Azt különösen lábmunka résznél, ha óvatosan paskolhatja a lábfeje felső részével a zacsit, játszik velük. Szexnél pedig misszionáriusban, amikor még nem kulcsol át, hanem a vádlijaimra teszi a talpait és érzem a puhaságát, ahogy simogatja velük, illetve a labujjai és a talppárnái közé szorítja a bőrt rajta. Wahhh 🙂


szaglás, arcba temetés. Szerinted merjek megkérdezni idegen nőket? Zavarba jöhetnek és ez a legkevesebb. Exeim imádták a talp kényeztetést. Farkamat is verték velük.

Volt, hogy nagylabujjammal ujjaztam barátnőmet. Fürdés után persze, ficankoltam a hüvelyben vele. Nincs gondom, sőt szeretem, ha a nő is kényezteti az én lábujjaimat, lábfejemet.

2020. ápr. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocs, második része benne maradt. 😃😃😃
2020. ápr. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!