Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan jelezzem a barátomnak?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jelezzem a barátomnak? (Fiuk, lányok válasza egyaránt érdekelne)

Figyelt kérdés
A lényeg hogy tapasztalatlan szűz lány vagyok. Egyszer pettingeltünk a barátommal, vagyis orálisan kielégitettem ö meg megujjazott, amm viszont mikor a nyakát csókolgattam amit imád azt mondta higy csak ne szívjam ki, nos nem tettem. Viszont nekem jóérzés ha nem csak csókolgatja hanem néha megszívja kicsit vagy ilyesmi, szóval lehet kivsit durvábban szeretném ezt au egész dolgot, mint ő. Ezt hogy mondjam el neki? Meg mikkr csokolt es egyszer igyegharapta az ajkam, az is jo volt, de nem ismételte meg... Hogyan mutassam ki\jelezzem ezt neki?

2020. ápr. 3. 22:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pont így mondd el neki, mint ahogy leírtad itt.
2020. ápr. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mutasd ki neki, hogy neked az az adott dolog nagyon tetszik, szavakkal, vagy mimikával, vagy egyszerűen csak mond meg neki nyíltan.

Nagyon-nagyon sok nő van aki Sub, lehet nálad ez a kezdet.

A nyak kiszivást én sem szeretem, mert gusztustalan, és nagyon tini dolog.

Melóban is csak égne a fejem.

De a többi az jó!


33/F

2020. ápr. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
Szídd ki a lukamat!
2020. ápr. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Keress inkább egy normális pasit aki nem ilyen óvodás agyú mint ez!
2020. ápr. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ahogy ide leírtad... a pasid nem teljesen gondolatolvasó, a kommunikáció hasznos dolog. Miért is ne mernéd elmondani neki? Nem bízol meg benne? Akkor kerültök igazán közel egymáshoz, ha ezeket a gondolatokat is megosztjátok egymással. Nem a barinőidnek kell mondani, hanem attól akitől a "hatást" várod!
2020. ápr. 4. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Kommunikáció.

Légyszíves. Ha már egy szűz lány eljut odáig hogy szét nyitja valakinek a lábát, akkor a száját se féljen már kinyitni és elmondani mit hogyan szeretne és mi esik jól.

Irányítsd! Vagy közben vagy előtte beszéljétek meg.

2020. ápr. 4. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha együtt vagytok szügsége lesz irányításra , mert nem tudja hogy neked mi a jó.

Halk sutogassal mondhatod neki hogy mi jó neked, pl: ez jó csináld meg, erősebben csináld, ne hagyd abba kérlek.

Rövid lényegre törő szavak...

Pl :ha a fejet a nyakadhoz nyomod, valószínű erőteljesebben , durvábban fogja szívni.

Vigyázz mert legalább 5 napig látszodni fog a nyakadon, lentebb próbáljátok ki.

A száj harapást te is csinálhatod neki, ezzel jelzed hogy te szereted, remelem hogy rájön te úgy szinten szereted.

Mindig figyeld a reakcióit, nézz a szemébe és tudni fogod hogy neki mi a jó.

Ha beszélsz hozza szex közben , vagy test beszed van köztetek az testi komunikacionak mondjuk.

Erre szugseg van , mert beszed nélkül is tudunk komunikalni.

2020. ápr. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 GergőXXX válasza:
50%
Igazabol ha a baratod nem az akkor o tudja.
2020. ápr. 8. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!