Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rosszlányok oldallal kapcsolat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszlányok oldallal kapcsolatban mik a tudnivalók?

Figyelt kérdés
Nem vagyok jártas az ilyesmiben, idáig mindig élőben kerestem a szexpartnereket, most viszont szeretném a rosszlányok.hu-t használni. Ott az emberek tényleg csak szexpartnert keresnek és nem kell semmiért sem fizetnem ugye? Nektek mi a tapasztalatotok az oldallal kapcsolatban?
2020. aug. 20. 21:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
hát persze,ingyen van :DD
2020. aug. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen, sőt a lányok külön elmennek hozzád, még utaznod nem sem kell érte. :D
2020. aug. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ingyen van, ahogy a net, áram, kaja, viz, gáz, minden.
2020. aug. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
fizetősek a lányok.
2020. aug. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
ingyen van minden :D
2020. aug. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Fizetni kell, de speciel a környékemen található lányok közt azért akad igazi kőbunkó, annak ellenére, hogy normális hozzáállást kapnak. Felénk most hirdetnek 34en, 35en talán. A héten felhívtam az egyik hirdetőt este 9 fele egy igazi bunkó volt másnap a másikat tegnap este meg írtam az egyiknek és válaszra sem méltatott annak ellenére, hogy az oldalon nem volt elérhető. Lehet én vagyok hülye, de én ha nem látom valakinél a kis villogó telót, nekem azt jelenti, hogy mással foglalkozik, vagy más dolga van ezért én akkor nem zaklatom. Tehát a tegnapi az üzenetemre se reagált... ez 3 volt a 35ből, sok 30, 40, 50+os van, ők engem a koromból fakadóan nem érdekelnek. Szerintem inkább fogok ilyen céllal utazni egy picit, mert ez a környék a tapló k.rvákról híres.
2020. aug. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
Ez már megint egy trollkérdés, mint amikor azt kérdezik elfogadnak-e Erzsébet utalványt a prostik.
2020. aug. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Annyit mondok,hogy ne kapcsold be azt,hogy küldjenek neked értesítést...mert 0-24-ben puncikról,pélókról,szex jtékszerekről fogsz értesülni.Nem lenne kellemes ha valaki bele néz a telódba és ezt látja!
2020. aug. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Bankkártyával lehet fizetni a prostiknál?
2020. aug. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
65%

Ha komoly egyáltalán a kérdés: ez egy prostituált hirdető oldal, akár pl. a beszamolok.com vagy a vidékilány.hu.


Nyilván ezt nem írják ki kerek perec, ingyenes oldalnak vannak álcázva a legális működés biztosítása miatt. De azért könnyű összerakni a dolgokat, ha ránézel bármelyikre.

2020. aug. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!