Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egyszer elkezdek rosszlányo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyszer elkezdek rosszlányokhoz járni, lehet annyira rákapok hogy akkor csinálok azt amit akarok egy csajjal l, hogy többet már kapcsolatot sem akarok majd?

Figyelt kérdés
Néha jó lenne csillapítani a tomboló hormonokat de nem is célom rosszlányokhoz menni mert eddig lúzernek tartottam azt aki csak úgy tud szexet kapni egy nőtől ha pénzt ad neki. Az a helyzet hogy így tényleg egyszerűbb és hiába is akarok kapcsolatot ha pl a legtöbb társkeresőn is a csajok csak pózolgatnak de igazából nem is keresnek senkit. Ezt onnan tudom hogy vannak elég szép fiatal csajok társkeresőn akik évek óta fent vannak kb heti rendszerességgel fellépnek az oldalra és ki van írva hogy 2-300 olvasatlan levele van...Tehát egyértelmű hogy csak egóból van fent vagy a like gyűjtögetés tölti el enlkkora örömmel ŕs nem hogy nem ír vissza, el se olvassa. Na mindegy nem siránkozni jöttem fel csak lassan tényleg azt látom hogy egyszerűbb így nőkkel mert már ezek a társkeresőket sem arra hasznàlják a nök ami lenne, hanem csak megnyugtatja a kis lelküket hogy mennyire jó nők mivel naponta kapnak 5-10 levelet meg ugyanennyi likeot? Nektek mi a véleményetek? Kort és nemet is írjatok
2020. aug. 5. 08:00
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Ne tévedj el, mert ott se azt csinálod amit akarsz, hanem amit enged a csaj, megegyezel vele és ki is fizeted.
2020. aug. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze, de semmi extrára nem gondoltam, szopás, dugás, nyalás amit nyilván engedne
2020. aug. 5. 08:04
 3/6 anonim ***** válasza:
21%
Kurvát kinyalni? Egészségedre.
2020. aug. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Minden társkeresőn van olyan nő, aki komoly kapcsolatot keres. Igen vannak akik csak lájkokat gyűjtögetnek, miért őket keresed? Ha nem vagy fotogén, nehézkes interneten ismerkedni, mivel sokkal magasabbak az igények, mint személyesen. Gondolj bele, ha 10 gyönyörű nő ír rád, és 40 olyan aki kevésbé tetszik, kivel igyekszel fenntartani a beszélgetés?

Ha interneten nincs sikered, inkább személyesen próbálkozz, hisz olyankor látod a reakciót, mindenképpen válaszol valamit, tökösnek gondol, mert leszólítottad (kevesen mernek kezdeményezni) és máris nem csak egy véletlen személy leszel az internetről.


Rosszlányokra lehet rákapsz, amíg pénzed engedi, mert szex terén azt kapsz amit csak akarsz, ugyanakkor semmit se fogsz mellettük fejlődni kapcsolat, udvarlás terén, csak kielégülsz és kevesebb lesz a motivációd, hogy barátnőt szerezz, ami megnehezíti későbbi párkeresést. Nem mellékesen nem olcsó móka, 10-20e kiadni fél-1 óráért ráadásul havonta többször... Azt a pénzt okosabban is felhasználhatnád.

2020. aug. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%
#4 abban azért nem vagyok biztos hogy a rosszlányok drágábbra jönnek ki XD Nem kell messzebb menni, a válásom kb. 8milliómba került. Az azért néhány évre fedezte volna a rosszlány igényt
2020. aug. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rá tudsz kapni, de le lehet róla jönni, mint a gyorsétteremröl.
2020. aug. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!