Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A kövér férfiak nem szégyenlik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kövér férfiak nem szégyenlik magukat a testük miatt?

Figyelt kérdés
A nagy hasuk miatt még a péniszük is alig látszik. Részemről legalábbis nehezen tudom elképzelni, hogy egy nő szexuálisan vonzódjan egy kövér emberhez.
2020. aug. 12. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Van az a bankszámla ami miatt vonzó lehet egy kövér pasi a nők szemében :D
2020. aug. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

En azt vettem eszre, hogy a koverek nagy reszet nem erdekli, hogy koverek. Azert jutottak el odaig. Vagy szegyellik valamennyire, de annal lustabbak vagy jobban szeretnek enni.


A szexualis preferenciat meg nem lehet igy lesarkitani, mert akkor egy kover ffinek vagy nonek sem lenne parja.

2020. aug. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%

Mit irígykedsz ,ha nekik úgy jó akkor ne zavarjon téged.

De azt jobb ha tudod hogy minden ducinak van párja, van csaja.

Tán neked nem sikerül csajt felszedned és ráérsz ezzel foglalkozni.???

2020. aug. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Én szégyelltem magam, és nemcsak a pocakom és a tokám miatt, hanem azért is, mert úgy izzadtam, mint a fene. Aztán elkezdtem sportolni, zsírt égetni, lement vagy 10 kg, radikálisan megváltoztattam az étkezési szokásaim, és már tényleg alig domborodik egy picit a hasam, a régi nadrágjaim, pólóim lógnak rajtam, és nagyon jól érzem magam a bőrömben. Szóval sok munka volt vele, de megérte.
2020. aug. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
39%
Es a kover nok nem szegyenlik magukat?
2020. aug. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 DnPlymn ***** válasza:
80%

Nem, nem szégyellem magam. De önbizalmam sincs, mert nem ez a legjobb formám, szóval rajta vagyok a dolgon. Eddig 10kg ment le, még kb kell 20.

Farkam mondjuk így is van elég😌


A női szexuális vonzalmat meg ne is próbáld elképzelni! 😀

2020. aug. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!