Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Telt Lányok! Volt olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Telt Lányok! Volt olyan, hogy tetszett az alkatotok nektek is?

Figyelt kérdés

Szerintem a teltlányok nagyon csinosak, de ez az én véleményem.

Sajnos sokat tapasztalom, hogy ők sincsenek megelégedve magukkal.

Volt, hogy vonzónak láttátok már ti is magatok?



2020. júl. 27. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan volt, hogy egy férfi vonzónak látott...akkor elkezdtem nézegetni magamat a tükörben és elkezdett tetszeni a látvány nekem is. De mikor ez így megszűnik onnantól kezdve megint csak nem találok semmi vonzót magamban.
2020. júl. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Nagyon ritka...előfordul, ha épp jó kedvvel kelek, és olyan ruhát veszek fel amiben szépnek látom magam.


Valójában ez magabiztosság egy pillanat alatt eltűnhet, ha valaki úgy néz rám, vagy egy olyan társaságban vagyok ahol nem érzem magam értékesnek a többiek mellett.

Ez bizony az önbizalom hiány miatt lesz, ami pedig pont azért van mert nem vagyok megelégedve az alakommal.

2020. júl. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez változó, valamikor nagyon szexi ék látom magam, és elégedett vagyok, máskor csak arra tudok koncentrálni, hogy honnan kéne még fogynom.

Nehéz elfogadni magam, mert szerintem fura testem van, amihez hasonlót ritkán látok, úgyhogy én szerintem nem sokáig leszek telt, mert többször vagyok elégedetlen, mint elégedett😥

Viszont minden más telt lánynak, akik egészségesen teltek üzenem: Ez a te tested, ne hagyd, hogy más mondja meg, hogy nézz ki! Ha te gyönyörűnek látod magad, légy boldog a testedben, és ne kételkedj magadban!

2020. júl. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
*szexinek (autocorrect elírta🙄)
2020. júl. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én annak érzem magamat. Persze vannak rossz napjaim, olyan testrészek amiket kevésbé szeretek magamon de tudok öltözködni, egészséges vagyok és boldog.
2020. júl. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2020. júl. 27. 15:47
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tisztában vagyok saját magammal és elfogadom. Nem vagyok sem 120 kg, de 55 kg-s cicababa sem akarnék lenni, van popsi, cici így jó ahogy van, akinek nem tetszik meg nyalsgem.
2020. júl. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hogy érted azt, hogy telt?

Egyébként én tetszem magamnak, de tegnap belém kötött egy srác, hogy én nem telt vagyok, hanem túlsúlyos és többé nem érdeklődik irántam, mert túl van tárgyalva. Szóvaaal ja


18/L

2020. júl. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!