Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akinek volt hogy alakult ki a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek volt hogy alakult ki a barátság extrákkal?

Figyelt kérdés

Szóval hogy történt az első szex mikor mégcsak szimplán barátok voltatok?

Minden részlet érdekel (ki kezdeményezett, hogyan, mivel, meztelenek voltatok-e, mivel védekeztetek szóval minden)


20+L


2020. júl. 27. 00:53
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Lassan egymásba gabalyodtunk egy nyaralás során :D

Fürdőruhában voltunk

20l

2020. júl. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Itt kérdezzetek,privátokra nem szoktam válaszolni mert úgy vagyok vele hátha másoknak hasznos lesz később
2020. júl. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Csak úgy megtörtént. Éreztem, hogy nem lesz elrontva ezzel a barátság. Gyengédségre volt szükségünk így megtörtént. Én kezdeményeztem mint pasi, nem voltunk meztelenek és igen vedekeztünk
2020. júl. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Együtt jártunk bulizni, közös baráti kör. Sokszor aludt nálam "csak úgy". Az egyik átbulizott éjszaka után meg "egyszercsak" megtörtént. Természetes, hogy védekeztünk, egyértelmű (óvszerrel). Másnap röhögtünk magunkon, hogy de hülyék vagyunk, nem tette tönkre a barátságot.


Miért tetted fel a kérdésedet? Szeretnél összejönni valakivel aki a friend zone-ba tartozik? Akkor azt kérdezd, ha célirányosan kérdezel akkor lehet egzaktabb választ kapsz ami hasznosabb annak vonatkozásában ami tényleg érdekel téged.

2020. júl. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

Több ilyenem is volt.

1.) Egy szakítás után ismertem meg egy pasit aki része volt a társaságnak de előtte elkerültük egymást, elkezdtünk együtt lógni majd az első együttalvásnál megtörtént a dolog az ő kezdeményezésére, pizsiben voltunk, megszakítással védekeztünk + fogamzásgátlót szedtem. Tartott kb 3-4 hónapig aztán ekezdtem randizni valakivel.

2.) Egy ismerősöm ismerőse küldött egy random Snapchatet, én meg válaszoltam és beszélgetés kerekedett ki ahol elhívott iszogatni. Ennek a vége végződött szexszel, hozzá mentünk fel, nyár volt valami lenge volt rajtam, megszakítással védekeztünk + fogamzásgátlót szedtem. Kb 5 hónapig voltunk így aztán elkezdett fárasztani és leépítettem.

3.) Egy munkatársam aki tetszett bejelölt FB-on majd beszélgetni kezdtünk és találkozóra hívott. Később egy sokadik talin felmentünk hozzá, rendelt sushit, jól bekajáltunk majd filmezni kezdtünk és ebből indult el szex, pólóban és naciban voltunk, óvszerrel védekeztünk az elején majd szintén ahogy az előzőekkel. Fél évig tartott, vele szerettem volna kapcsolatot, de ő nem akart csak amikor meg már én nem akartam mert meguntam a huzavonát.

+1.) Egy exemmel a szakítás után még 2 évig összejártunk szexelgetni, 3 évig voltunk együtt, a kapcsolat egy 💩 volt de a szex fantasztikusan jól működött kettőnk között ezért ameddig nem találtunk jobbat még boldogítottuk egymást kötöttségek nélkül.

2020. júl. 27. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én nem arra értem hogy alapból ki milyen ruhában volt :D

Hanem szex közben

Egyébként csak szimplán érdekel

2020. júl. 27. 13:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Szex közben ki visel ruhát? 🙄
2020. júl. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem mindenki van meztelen
2020. júl. 27. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!