Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok valaki vágyik arra,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok valaki vágyik arra, hogy ma keményen meghágják titokba, izgalmasan, többször is?

Figyelt kérdés
Hogy tudnád elképzelni? Korhoz kötött?

2020. aug. 11. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én vágyok ilyesmire, csak nem veled:/
2020. aug. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hogy lehet ilyen hülyeséget kérdezni?

AMúgy nehéz ilyen kérdést össze hozni ezzel a gyenge elméddel?

2020. aug. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha az értelmileg gyenge kérdező (esetünkben) teszi fel a kérdést, akkor nyilván a válasz mindenki részéről az, hogy "nem". Ennek ellenére biztos, hogy vannak olyan lányok, akik elfantáziálnak ilyesmiről. És ahogy elolvasnak egy ilyen primitív kérdést, le is mondanak róla azonnal.
2020. aug. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen vannak ilyen nők, akiknél a "titokban" annyit jelent hogy nem kötik a szomszédjuk, meg a környezetük orrára. A többségük a párjával csinálja, aki meg idegeneket szeret és az adja a változatosság gyönyörét az lemegy egy swignerbe és nem szüttyög a neten a sok kamus nethusszárral.
2020. aug. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4-es, te mégis állandóan itt vagy.
2020. aug. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én most nagyon vágynék erre.
2020. aug. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
3/6 szerintem meg te vagy primitív. Hiába vagy 8 diplomás ha egy csavart nem tudsz beszerelni
2020. aug. 13. 07:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!