Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha valaki már poénokodott a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki már poénokodott a megerőszakolással többször, és legutóbb a kötözéses szexszel, akkor ők ezek izgatják?

Figyelt kérdés
2020. júl. 2. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Magamból kiindulva; igen.
2020. júl. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Benne van a pakliban, de miért nem ugrasztod ki a nyuszit bokorból hogy visszakérdezel - ha ennyire tetszik, csináljuk? Ha csak morfondírozol rajta akkor semmi sem fog történni.
2020. júl. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
3%

Az egyáltalán nem biztos. Csak lehet, hogy viccesnek találja, mivel nem érti, hogy ezzel bárkit is megsérthet, amit meg is tudok érteni.

A világon mindennel lehet viccelni, szerintem. Valaki úgyis sértőnek fogja találni, vagy perverznek, vagy egyéb negatív jelzővel látja al a dolgot.

Most, ha én mondok egy rasszista viccet, az nem jelenti azt, hogy alapvetően rasszista is vagyok. Vagy ha mondok egy olyat, hogy "Két homokos beszélget.." akkor nem kell mindjárt azt feltételezni, hogy meleg, vagy épp homofób vagyok, csak jó oénnaktartom. Ilyen az ízlésem viccek terén.

Valaki erre nyílván azt fogja válaszolni, hogy egy tapló ge*i vagyok, vagy hogy érzéketlen, vagy tuskó tudatlan barom vagyok. Nem fog érdekelni, mert szerintem igenis mindennel lehet viccelni, csak nem mindeni vevő mindenre.

A Pistikés vicceket, véleményem szerint, minden István kikérhetné magának.

2020. júl. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kicsit tulgondolod utolso, senki sem sertodott meg vagy akadt ki
2020. júl. 2. 19:22
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Oké. Csütörtök van, úgyhogy már ugrálnak az idegeim.
2020. júl. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!