Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem fekszik le velem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem fekszik le velem a barátom többször?

Figyelt kérdés
Én 23 vagyok a barátom pedig 25 éves. Fél éve vagyunk együtt de átlagban heti egy alkalommal szexelünk. Én mindig próbálkoznék de neki sosincs kedve. Mi lehet ennek az oka? Nem kíván nem vagyok jó az ágyban?
2020. máj. 25. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

két eset lehetséges

vagy egyszerűen ennyit igényel

vagy nem izgatod, de szeret, ezért nem hagy el

2020. máj. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem is ahogy az 1# írja
2020. máj. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor szerintem engem nem kíván..
2020. máj. 25. 13:00
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét esetben tehetsz ellene.
2020. máj. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az #1-es írja, vagy mert csak ilyen szintű a libidója (ha már az "elején" is csak ennyi volt), vagy mert már nincs meg a tűz, nem kíván (ha az elején gyakoribb volt). Harmadik opció hogy fáradt, stresszes és alapból nem kívánja olyan sűrűn a szexet.

Akármelyik is a válasz rá, üljetek le beszéljétek meg hogy neked ennél azért többre van igényed, ha nem fogja az adást akkor így is úgy is alá fogja ásni a kapcsolatotokat. Tedd fel magadnak a kérdést, így akarsz-e élni egész életedben, ha nem akkor meg tudod mit kell tenned... (zárd le a kapcsolatot ne ragadj bele olyanba amiben nem leszel boldog).

2020. máj. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg tőle?
2020. máj. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!