Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, simogattátok meg a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, simogattátok meg a párotok mellét szülés és tejbelövellés után?

Figyelt kérdés
Tegnap láttam egy fantasztikus nőt a Balaton partján, vékony alkat, nagy mellek, ezután láttam, hogy ott van a pici fia is a parton. Eléggé irigy lettem a nő párjára

2020. aug. 11. 15:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Mint a mellékelt ábra mutatja nem volt az. :D
2020. aug. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
:D
2020. aug. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy is izgat a mellsimogatás (és szopás), de ha lenne egy szoptatós párom, biztosan sokszor kényeztetném :)
2020. aug. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ha lenne szoptatós párod, az lenne az utolsó hogy te kényezteted! Pasik gondolkodjatok már. Mekkora fájdalom a feszülő mell, sokkal nagyobb súllyal mint amit megszoktatok, úgy hogy a gyerek mindig rágcsálja, szívogatja. Majd jön a fogazás! Kb véres, sebes, heges és szétgyötört lesz mire hozzátok jut akkor meg várhatod a megváltást, de nem kapsz belőle.


Ha titeket kiherélnének, se örülnétek ha a zacsi helyét markolásznám. Kb képzeld el így.

2020. dec. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
A volt párom 3 évig szoptatott, simán lehetett neki simogatni, spriccelni
2020. dec. 19. 07:54
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
mindig simogatom. Azért is van.
2021. ápr. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!