Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, simogattátok meg a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, simogattátok meg a párotok mellét szülés és tejbelövellés után?

Figyelt kérdés
Tegnap láttam egy fantasztikus nőt a Balaton partján, vékony alkat, nagy mellek, ezután láttam, hogy ott van a pici fia is a parton. Eléggé irigy lettem a nő párjára

2020. aug. 11. 15:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Triviális, hogy simogattam, sőt.
2020. aug. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
51%
Öcsém,mik vannak...
2020. aug. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak simogatta.
2020. aug. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
71%
Szülés után amikor megszületett a gyereked, a szülőszobában nincs jobb dolgod mint a nőt csöcsörészni?... Te amúgy normális vagy?
2020. aug. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%
Ezt teszi a net a sok gyerekkel.
2020. aug. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%

"a szülőszobában nincs jobb dolgod mint a nőt csöcsörészni?"


Mégis mi a bánatból gondoltad, hogy a szülőszobán, közvetlen szülés után? Mondott valaki ilyet?

2020. aug. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
72%
Ennyi erővel 10 évvel később is szülés után van... A szülés után azt jelenti hogy időben relatíve közvetlenül utána...
2020. aug. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
95%

Ha félretesszük a kötekedést a kérdés triviális: kismama, aki nemrég kezdett szoptatni, hatalmas, majd szétdurranó mellekkel.


Könnyű rájönni, hogy ez nem jelenti szükségszerűen azt, hogy ott áll a perverz csávó és csöcsörészi a nőt a szülőszobán, azt meg végképp nem, hogy 10 évvel szülés után, mert akkor már tárgytalan az egész.

2020. aug. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
94%
Az a triviális hogy szex közben izgatod a nő mellét. Vagyis ha erre irányul a kérdés akkor valószínűleg ettől eltérő időről beszélünk amihez a "szülés után" ad némi fogózkodót. Ez nem kötekedés. Értelmesen kéne kiírni a kérdést!
2020. aug. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
91%

"Értelmesen kéne kiírni a kérdést!"


Nem vetemednék arra, hogy a kérdés színvonalát felmagasztaljam, de ezzel együtt érthető volt, mire utal. Ha akarod, érted.

2020. aug. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!