Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy lánnyal beszélek és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lánnyal beszélek és véletlen kicsit feláll az mennyire kínos?

Figyelt kérdés
2020. aug. 10. 00:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire,mert nem veszi észre.Hacsak nem takargatod,mert akkor egyből rájön.
2020. aug. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semennyire. Mi amikor beszélünk telefonon, vagy személyesen, így vagyunk. Ez normális.
2020. aug. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg tényleg nem veszi észre, én sem szoktam legtöbbször.

Ha mégis észrevenné, akkor attól függ hogy milyen nexusban vagytok egymással. Ha a szomszéd 70 éves fogatlan Józsibácsinak állna miközben beszélgetünk akkor zavarban lennék és el akarnék süllyedni hogy hogy kerültem ilyen helyzetbe, ha viszont egy olyan pasi akivel alakul valami vagy el tudnék képzelni valamit, esetleg valaki akivel épp első randin vagyunk (ez egyébként előfordult már) akkor kifejezetten hízelgő, tetszik hogy vonzódik hozzám.

2020. aug. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!