Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Sokat beszélek melegekkel, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat beszélek melegekkel, és néha rámragad a stílusuk. Mit tehetek ellene? Néha kicsit affektálok és ez gáz. Ráadásul annyit beszélnek pasikról hogy véletlen azt mondtam hogy kár hogy nincs pasim, de csajt akartam mondani.28f

Figyelt kérdés
Most meg azt hiszi az egyik hogy énis meleg vagyok. de lehet csak szivat vele. annyira kellemetlen. mit tegyek? Azért beszélgetek melegekkel mert sokkal elfogadóbbak és nem bírom a hetero pasi imidzset, viszont kellenek barátok.
2017. dec. 12. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

xDDDDDD

Bocsi.


Ezen nincs semmi csodálkoznivaló. És szerintem csak szivat :)

De attól, hogy jóban vagy velük, még nem kell felvenned a stílusukat meg minden egyebet. Maradj a saját egyéniséged mezsgyéin belül. Attól még maradni fogtok barátok.

2017. dec. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem direkt veszem fel, hanem rámragad. tudat alatt :D
2017. dec. 12. 21:37
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem másnál is így van, mármint az ember felveszi valamilyen szinten azokat a viselkedési és beszédszokásokat amilyen társaságban van. Pl. ha egy társaságban mindenki gyakran káromkodik, akkor hajlamos az ember ugyanúgy tenni, mint a többi, akár tudatosan, akár tudat alatt, de ez valamiféle közösségbe illeszkedési ösztön lehet szerintem. Ha ez ellen akarsz tenni, akkor tudatosan kell kontrollálnod magad és a viselkedésedet. A lényeg hogy figyelj oda kicsit a beszédre, a mozdulatokra, arra amit és ahogy mondasz, és ahogy gesztikulálsz, legalább addig, amíg meg nem szoksz egy neked megfelelő stílust.
2017. dec. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, időnként miért tesz fel valaki ilyen kérdéseket!?


Én meleg vagyok, sok meleg ismerősöm is van, egy olyan embert sem ismeremek, aki olyan szinten affektálna, hogy az kicsit is zavaró lenne.


A másik meg, hogy pasikról csak nem hetero srácokkal meg lányokkal szoktam beszélni, mert nem hiszem, hogy a hetero fiú barátaim arra lennének kíváncsiak, hogy milyen pasik jönnek be 😂

2017. dec. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
17%

Oszt milyen az a hetero pasi imidzs? Amit annyira nem bírsz.

Sokkal elfogadóbbak? Mesélj mit kell elfogadniuk annyira.

2017. dec. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
30%
#4. Te most arra célzol, hogy kamus a kérdés? Szerintem nem, mert én is jártam így egy ismerősömmel. Olyan meleges stílusa van élőben, ráadásul nem szokott látványosan lányokat bámulni (szemben más heteró ismerőseimmel), vannak meleg barátai is, így azt hittem, meleg és nagyot koppantam, amikor azt mondta, hogy heteró. :[
2017. dec. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#6 Nem tudhatod,hogy tényleg az-e..
2017. dec. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#7 miért hazudott volna? Szerintem ha nem heteró, elmondta volna (kivéve, ha nem bízik meg bennem), és max. lezárta volna annyival, hogy "bocsi nem jössz be". Valszeg heteró vagy még magának se ismeri be, hogy meleg.
2017. dec. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon tudsz mit tenni ellene, nyilván az embert befolyásolja tudat alatt az őt gyakran körülvevő emberek beszédstílusa. Ha meg ráparázol, hogy nehogy elszólj valami "meleges" dolgot, úgy jársz, mint a viccben "parancsol cukrot az orrába?"
2017. dec. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!