Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ciki megmondani egy pasinak,ho...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki megmondani egy pasinak,hogy szexelnék vele csak úgy spontán?

Figyelt kérdés
Férfiak ti mit szólnátok hozzá
2020. aug. 7. 20:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
7 A nem nagyon levehető szitukkal az a baj, hogy jó eséllyel nem veszi le. Miért lenne gáz, ha egyértelműen kiderül, hogy szexelni akarsz vele, ha egyszer ez a célod? Nem beszélve arról, hogy nem feltétlen könnyű elhinni valakiről, hogy tényleg el akar csábítani. Lehet, hogy sok férfinak álma, de éppen ezért egy óvatosabb, önkritikusabb férfi könnyen gondolhatja, hogy egyszerűen csak ő képzel a kelleténél többet a szituáció mögé.
2020. aug. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy szerintem is elég flörtölni vagy egy esti programra invitálni kettesben. Akár csak annyit, hogy nincs kedved ma este meginni valamit? Ebből érteni fogja. Főleg, ha egy ideje flörtölsz vele, akkor a kevésbé "macsók" is értik.
2020. aug. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
61%
Nem értem miért lettem lepontozva. Úgy látom a férfiak inkább szeretik a nagyon egyértelmű dolgokat, mintsem, hogy meghódítsanak egy nőt. Ha nem veszi észre a női jeleket, akkor inkább ne legyen semmi, én úgy vagyok vele.
2020. aug. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
79%
7-essel értek egyet de ezt nem lehet leírni vagy tanítani. Egy NŐ, tud úgy viselkedni ha akar hogy egyértelmű legyen a jelzés, de ne közönséges.
2020. aug. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Autista férfiként minden vágyam lenne, ha a nők egyértelműen kimondanák mindig, hogy mit akarnak, mire van szükségük, mit szeretnének.


Nem csak szexualitás terén, de bármi apróság terén is.


Mellesleg egy nő se kezdeményezett velem szexualitást, mindig nekem kellett. Jólesne nekem, ha lenne olyan lány/nő aki őszintén kimondaná kerek perec, hogy szeret engem, vonzódik hozzám és kíván engem, és ne csak én fejezzem ki magam.


Nekem is szükségem van szeretetre.

2020. aug. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

15

Nem mindenki így működik és nem mindenkinek szavakkal kell mondani, hogy szeretik. Van, aki kifejezetten nem szereti, ha dicsérik, mondják neki napi 20szor, hogy szeretik, inkább a tettekkel szeret igazolást kapni, hogy szeretve van.

2020. aug. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Őszintén?Ha eléállsz és a szemébe mondod hogy "tépj szét te állat" az kurvás.DE azt is hozzáteszem,vannak akiknek ez bejön.Ha nekem mondaná egy csaj a szemembe hogy farkaljam meg én imádnám a csajt is meg a szitut is,és ugy megtolnám egész este hogy a füle kettéállna XD :P

De vannak mimózább pasik is akiket egyszerűen nem értettem sose de vannak.Ha ilyen fellegekben élő azért fog elutasítani mert kurvás vagy.Aztán van aki igazi vadász,akinek ha a vad felajánlkozik használja egyszer majd eldobja és uj prédát néz ki,gondolván ez ribi nem értékes,nem kell.Te ismered milyen a pasid.

Én imádtam mindíg az ilyen csajokat akik belevalóak és megmondják amit gondolnak.Bár több ilyen nő lenne a földön :(

2020. aug. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Az a baj annyira nem ismerem milyen
2020. aug. 8. 12:44
 19/20 anonim ***** válasza:
Mivel engem így nem szoktak megkörnyékezni, ezért a viszonylag egyértelmű jelekből sem értek, illetve nem hiszem el, hogy tényleg. Egyszer volt (írásban), nem hittem el, és jól tettem, mert csak amolyan játékos szívatás volt.
2020. aug. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 DTR42 ***** válasza:
Egyáltalán nem
2020. nov. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!