Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 19-20-21 év körüliek! Egy új...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19-20-21 év körüliek! Egy új kapcsolatban nálatok hogyan zajlik az első alkalom?

Figyelt kérdés

Előre megbeszélitek vagy spontán? Ha beszéltek róla, akkor csak utalások vannak vagy konkrétan megbeszélitek? Kb. mennyi idő után történik meg az első szex?

(Tudom, vannak akik már az első néhány alkalommal lefekszenek és csak később lesz belőle kapcsolat, kérem ők ne válaszoljanak)


Érdekel, más pároknál ez hogy zajlik. 20/L



2020. jún. 29. 22:27
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk nem volt nagyon megbeszélve. Az, hogy ki mit szeret, az igen, aztán a helyzet adta magát
2020. jún. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Nálunk pár hét után amikor először mentem át a baratomhoz akkor történt meg, nem voltak otthon a szülei, nem beszéltünk róla előtte, de szerintem mindketten tudtuk, hogy ez lesz. Kicsit beszélgettünk a konyhában, ettünk, aztán felmentunk "megnézni a szobáját" és onnan egyértelmű volt.

19L

2020. jún. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
12%
ugyan kérted, hogy ne mindenki válaszoljon viszont azt azért érdemes fontolóra venni, hogy vannak akik ( én is ) az első szex után kiáltják ki, hogy már pedig ők összeálltak mint a túrós csusza :D nem attól leszel párkapcsolatban mert a facebook átállítottad.. de amíg nem derül ki, hogy mennyire kapcsolódtok addig nem vagyok kapcsolatban, szóval szerintem bátran engedd ezt el, hogy kapcsolatban vagyunk és majd utána szeretkezek :D ez kb olyan, mint előbb a házasság aztán a kefélés.. kerüld inkább el a bánatos időszakot aztán ha nem működik köztetek a kémia akkor nem lesz szerelmi bánatod
2020. jún. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Előre megbeszéljük, hogy spontán lesz ;)
2020. júl. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi fél év után feküdtünk le, előtte nagyon sokat beszéltünk a vágyainkról, a libidónkról, volt soksok petting, és már egy ideje nagyon egyértelműen tudtomra hozta, h szeretne lefeküdni velem. Engem beparáztatott, annyit mondta. Amikor abbahagyta pár napra, és amúgy is nála aludtam, akkor én mentem rá. :) Nem szóltam előtte, meglepődött.


N/21

2020. aug. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Megbeszéltük ki mit szeret,de nem előtte csak úgy spontán. Aztán egyszercsak megtörtènt nem beszéltükmeg előre. A 6.randin sikerült akkor minden adott volt hozzá. Így vissza gondolva addig mindig volt valami feszélyező tényező.
2020. aug. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs előre lefixálva semmi
2020. aug. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Imádom smikor nem.írom oda hogy F és vagy 10 privát ismerkedős üzenet jön...
2020. aug. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!