Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Erőszak áldozatának számítok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erőszak áldozatának számítok vagy nem?

Figyelt kérdés

Remélem jó kategóriába írom ki a kérdést. Az egész ott kezdődött hogy 18 éves gimis lány voltam és szerelmes voltam egy fiúba nagyon aki vissza utasított. Nem kellettem neki. Tini voltam még, teljesen más érzelem világgal mint most, és kerestem egy hasonló fiú lelki közelségét és találtam is valakit aki hasonlóan nézett ki viszont ő benne volt egy rossz társaságban. Beszélgettünk messengeren és rávett hogy küldjek magamról olyan képeket. Naiv voltam és teljesen más mint most a való életben, úgyhogy küldtem. Aztán eltelt pár hét és ő és a haverjai elkezdtek fenyegetni hogy adjam nekik oda magamat különben az osztálytársaimnak elküldik a képet. El is küldték volna simán már csak bosszúból is ha nem megyek bele. Nem akartam odaadni magamat de nagyon bepánikoltam úgyhogy megtettem amit kértek. Fel kellett mennem egy lakásra ahol 4 ember magáévá tett. Isteni szerencsének tudható be az hogy nem lettem terhes. Nem is értem hogyan. Nem is emlékszem az egészre mert közben úgy éreztem magam mintha lefagytam volna, mintha egy rongybaba lettem volna csak legyen már vége. Miután megjött teljesen eltemettem magamban a történteket, de érzem hogy ott van legbelül és rombol... A mai felnőtt eszemmel már biztosan kiröhögném őket hogy jól van akkor küldjed de akkor még annyira másképp gondolkoztam.

Szóval akkor engem régen megerőszakoltak vagy nem?



2020. aug. 7. 10:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Megerőszakoltak, egyértelműen. Sajnálom...
2020. aug. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
:(
2020. aug. 7. 10:33
 3/17 anonim ***** válasza:
93%

Jogászt kéne megkérdezned. Bűncselekmény történt, mert zsarolás is az. A szándék súlyosbító tényező, az, hogy csoportosan követték el, szintén az.

Ha ennek az esetnek még van hatásra rád, érdemes lenne pszichológushoz fordulnod.

2020. aug. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
Minden erőszak, ami akaratod ellenére történik, szóval ez is.
2020. aug. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%
Ha ez a fő kérdés, akkor nem megerőszakolás, annak a konkrét jelentése az hogy lefogtak és fizikailag nem tudtál ellenállni, vagy tehetetlen voltál (elkábítottak). De ez is egy súlyos visszaélés, ugyanúgy egy aljas és undorító bűncselekmény...
2020. aug. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem igazán vannak rám hatással csak eleve nagyon durva életem van és valahogy eszembe jutott hogy ez vajon az volt -e. Sajnos már késő bármit is tenni.
2020. aug. 7. 10:37
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Én azt gondolom igen, hiszen eleve zsarolással érték el, akaratod ellenére. Nem lett volna szabad belemenned ebbe, azt kellett volna válaszolnod, ha tovább küldik a képet, abból rendőrségi feljelentés lesz. Ha ennek ellenére is továbbküldték volna, még mindig könnyebben feldolgozható dolog lett volna számodra, mint amibe végül kerültél.

Jelenleg hol tartasz? Volt/van azóta normális szexuális életed/párkapcsolatod? Ha igen és nem hat ki rá, most már nem biztos, hogy érdemes ezzel foglalkoznod, ha viszont kihat a jelenlegi életedre, akkor érdemes szakemberhez fordulnod, esetleg feljelentést tenned!

2020. aug. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Eleve nem nagyon érdekelt a szex, de jelenleg ott tartok hogy nem élek konkrét nemi életet (tehát minden van csak vaginalis behatolás nincs hogy nehogy terhes legyek). Pedig már felnőtt nő vagyok.
2020. aug. 7. 10:40
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

#6, #8: ez egy lehetséges hosszútávú hatása ennek. Menjél el pszichológushoz, hogy tényleg feldolgozzad a történteket. Most azt hiszed, hogy nem hat rád, de lászólag mégis.

Tudod jól, hogy vaginális szex esetén a terhesség kizárható (óvszer, tabletta, stb.).

2020. aug. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
18%
Szexuális erőszak nem történt. Viszont a kényszerítés és személyes adatokkal történő visszaélés bűncselekménye megvalósult. Bizonyítani viszont nehezen tudod (hacsak nincsenek meg az üzenetek).
2020. aug. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!