Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy molett lánynak miért nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy molett lánynak miért nem udvarolnak a fiúk?Miért nem fordulnak meg utána.Miért nem tetszenek?Úgy gondolom,hogy mi sem vagyunk alább való emberek mint a véknyak.Őszinte válaszokat kérek.

Figyelt kérdés
2020. aug. 3. 19:38
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
8-as.egész nap furikoznod kéne akkor nem lenne kedved sétálgatni,futkározni meg bringázni.
2020. aug. 3. 20:30
 12/26 anonim ***** válasza:
42%
Én is molett lány vagyok, és tény, hogy a legtöbb férfinak a vékonyabb testalkat jön be, de azért túlzás azt állítani, hogy egy telt lány után egyáltalán nem fordulnak meg a pasik. A barátnőm vékony. Bárhová megyünk, 10-ből 8 pasinak ő jön be kettőnk közül inkább és neki udvarolnak, viszont 10-ből 2 nekem. Jelentősen kevesebb srác választana engem, de van, aki igen. Mindenkinek más az ízlése, van, akinek a teltebbek jönnek be, csak ők kevesebben vannak. Meg is értem teljesen. Annak ellenére, hogy molett vagyok, nekem sem tetszik az a férfi, akin háj van. A vékony, sportos alkat jön be.
2020. aug. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik régi haveromnak mindig is molett barátnői voltak, a volt felesége is az volt, a mostani élletársa is az, neki a vékonyak nem jönnek be.
2020. aug. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
97%

Két dolgot javasolnék... ha téged ennyire zavar, akkor ne picsogj, hanem menj le egy edzőterembe, még egészséges is.

A másik ha nem vagy megelégedve a külsőddel, akkor próbáld mással kompenzálni - mondjuk a személyiségeddel, sugározzon belőled a jókedv, a nyitottság, s meglásd észre fognak venni. Ha csak ülsz a sarokban és gyűlölöd a fél világot, negatív a kisugárzásod akkor még abban az esetben sem mennének oda a pasik kezdeményezni ha átlagos, vagy kicsit csinos lennél. Ki a francnak kell egy savanyú szőlő.

2020. aug. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindigis a molettebb nők jöttek be, sokkal jobban élvezem a szexet is, ha van mit fogni egy nőn. 34/F
2020. aug. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
63%

Az utcán sétálva a külalakot látják és a kisugárzást érzékelik az emberek, így aki nem esik a tipusukba azt nem fogják alaposabban megnézni vagy utána fordulni. A többségnek nem a duci lányok jönnek be, hanem a normál testalkatúak.

Én személy szerint azért nem jönnék össze ducival, mert nem tartom esztétikusnak a túlsúlyt és komoly egészségügyi problémákat okoz vagy azoknak a folyománya. Emellett az évek múlásával, gyerekszüléssel mindenki szed fel néhány kilót és a duciból hamar kövér lesz.

2020. aug. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
60%
Azért nem, mert szexuálisan nem látnak benned partnert.
2020. aug. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
0%
#12: azért komoly vagy, hogy teleszart búvárruhaként sportos cagy vékony férfiak jönnek be. Talán neked sem ártana lefogyni, Hústorony. 🙂
2020. aug. 4. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

#18 Hogy lehet valakihez, akiről ráadásul semmit sem tudsz, ennyire alpári stílusban hozzászólni? Teleszart búvárruha?

Nem vagyok egyébként (már) kimondottan kövér, de még azért molett kategória. Az elmúlt másfél évben lassan, de biztosan, lefogytam 15 kilót. Sportolok és odafigyelek arra, mit eszek. Még nem álltam meg a fogyásban, szeretnék még 6-8 kilót leadni, de annál többet nem. Így is fog maradni rajtam akkor egy pici felesleg, de azt szeretném is. Nekem nőként nem tetszik a (túl) vékony női alkat, a szinte pálcikalábak, a kibukkanó csontok, bordák. Manapság normál testalkat alatt sajnos ezt értjük leginkább. Nőkön az sem tetszik, ha ki van gyúrva és csupa izom. Számomra ezek nem nőiesek. Persze férfiben sem tetszik a (túl) vékony alkat, csak a normál, illetve főként a spotos, izmos (de nem túl izmos!) alkat jön be. Nem értem, ezen mit kell problémáznod. Ahogy írtam, mindenkinek más az ízlése. Nekem ez jön be, a jelenlegi páromnak pedig az enyhe molett alkat, az előző párkapcsolataimban is szerették a férfiak az alkatom, mert nekik egyszerűen ez teszett és kész, ill. olyan is volt, akinek alapvetően nem az én alkatom az esete, de egymás személyiségébe szerettünk bele elsősorban. Minden eddigi párom sportos, vékony/normál testalkatú volt. Egyikük sem olyan primitív, mint Te, és érdekli őket az is, mi van a "hústorony" mögött. Egy teltebb nő is lehet sportos, magabiztos, pozitív kisugárzású, kulturált és ápolt, aki odafigyel magára és az egészségére. Attól, mert valakin van felesleg, nem biztos, hogy lusta, akinek nincs önuralma.

2020. aug. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
20%

"A barátnőm vékony. Bárhová megyünk, 10-ből 8 pasinak ő jön be kettőnk közül inkább és neki udvarolnak, viszont 10-ből 2 nekem."


Az a másik kettő nagy százalékban vélhetően azért megy oda hozzád, mert a barátnődnél nem lát esélyt, rólad viszont feltételezi, hogy a vékony barátnőd mellett az önbizalomhiány miatt nyitottabb vagy a közeledésre.

2020. aug. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!