Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy molett lánynak miért nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy molett lánynak miért nem udvarolnak a fiúk?Miért nem fordulnak meg utána.Miért nem tetszenek?Úgy gondolom,hogy mi sem vagyunk alább való emberek mint a véknyak.Őszinte válaszokat kérek.

Figyelt kérdés
2020. aug. 3. 19:38
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
17%
Hájas suna nem kellene nekem se, van olyan bolond aki a dagadt elhízott nőket szereti... én (ne haragudj) de csak hányni tudok. Ezvan. Mindenki más.
2020. aug. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
93%

Husisabb nőként mondom, ez azért nem teljesen igaz. Igaz, nem mondanám magam kövérnek, de abszolút nem lapos és nem is volt soha a hasam. Nem vagyok vékony sem. Viszont sosem volt problémám a pasikkal. Elfogadom magam és magabiztos vagyok. Én azt gondolom, hogy ez a legfontosabb. Ha te magabiztosan, a szépséged tudatában élsz, akkor igenis megnéznek és akár leszólítanak a pasik az utcán vagy bárhol.

Esetleg próbálj meg olyan ruhákat hordani, ami előnyös számodra. Az is sokat segít.

2020. aug. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
93%

Ízlés kérdése. Van akiknek kifejezetten a husisabb lányok tetszenek, szerintem nincs is ezzel semmi baj, vékony csajként mondom. Nem mindenkinek jönnek be a vékonyak nehogy azt hidd. Ilyet meg ne is gondolj, hogy a molettebb lányok alsóbbrendűek, egyáltalán nem ezen múlik, hanem sokkal inkabb a kisugárzásodon. Ahogy írták feljebb is, ha te több figyelemre vágysz a pasiktól, akkor csak meg kell találd a hozzád passzoló ruhákat, színeket és máris magabiztosabb leszel. Több múlik a személyiségen, mint a kinézetén szerintem.

22 L

2020. aug. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
28%

Ez nem azon múlik, hogy kevesebb, vagy több vagy. Hanem azon, hogy mi tetszik a szemnek, magának az embernek. A háj pedig nem szép, akárki akármit mond.

Máskülönben pedig, ha valaki elhízott, sok mindenre lehet következtetni a személyiségével kapcsolatban. Például, hogy lusta, vagy nincs önuralma.

2020. aug. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem rengeteg pasinak tetszik inkább ez. Én vékony vagyok és nagyon sokszor megkaptam hogy nincs rajtam mit fogni és ezt nem szeretik a férfiak. Szóval izlés kérdése, de mostanában amúgy is a plus size lett a divat, ha popsi, cici szóval lehet csak nem látod ha utánad néznek
2020. aug. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
15%
tok mindegy kinek milyen alkata van... en se szoktam megfordulni pasik utan soha, meg ha tetszik, akkor sem
2020. aug. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
42%
Sportolok, konditermébe járok hogy jól nézzek ki. Szóba sem állok olyannal akinek nem olyan jó a teste mint az enyém.
2020. aug. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
84%
Már nem azért, de én férfiként heti 2x futok, heti 4-5x bringázok alkalmanként 20-25 km-t, sétálok is, egészségesen élek és eszek és tudod még így is leszarnak a nők, pedig folyamatosan fogytam (111 kg indultam), most vagyok 97 kg, emellett 191 cm. Normál a testalkatom a mostani súllyal, hangyafasznyi hasam van csak, a lábaim full izmosak. Arcról is sokat fogytam, tokámat is kb. leadtam, azelőtt sem volt nagy, csak közepes. Folyamatosan fenntartom az új életmódomat és semmi változást nem érzékelek, hogy jobban tetszenék a nőknek. Pedig netes oldalon 6/10 pontot szoktam kapni. Akkor egy kövér, lusta, zabáló nő miért kéne, hogy tetsszen nekem, vagy más férfiaknak?
2020. aug. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
73%
Nem ezen múlik. Egyik barátomra a "molett lány" egy nagyon finom jelző, de a viselkedése, a stílusa, a ruházata kB minden ujjára nyert neki pasit régebben, amikor pasit akart fogni magának. (már nem, mert férjnél van)
2020. aug. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
59%
Jaja. Ez a dagadt nők tetszenek dolog.. csak egy mese és ezen sírják álomba magukat a zsírdisznó nők.
2020. aug. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!