Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ilyen nyomulósak a nők,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nyomulósak a nők, hogy lehet jelezni hogy nem érdekel?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Mostanában nagyon feltűnt hogy eléggé nyomulnak a nők. Pl. Beülök kávézni vagy sörözni valahova, tuti hogy lesz 1-2 nő aki odajön és megkérdezi, csatlakozhat-e. Nekem általában nincs kedvem beszélgetni, de nem tudom mit mondjak ilyenkor hogy ne legyek bunkó. Lányok, mik azok a jelek, amiből látjátok hogy valaki egyedül szeretne lenni, nem vágyik társaságra. Előre is köszönöm a választ. 31F

2020. aug. 3. 12:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom, mi van velük, de nekem is már az idegeimre mennek. A boltban tolni akarják a kocsimat, a benzinkúton le akarják mosni az ablakomat... Elmentem pszichológushoz, de a nő majdnem rám mászott. Nem tudom, mit csináljak. :-(
2020. aug. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Lehet furán hangzik. De azért megyek valahova egyedül, mert egyedül akarok lenni. Biztos más is járt már így.
2020. aug. 3. 12:56
 3/13 anonim ***** válasza:
89%

Rám is folytom rám másznak... Nem értem mi lett a nőkkel... Már ki se merek menni az utcára se.


27F

2020. aug. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%

Hozzám is. Kimentem a strandra szombaton és 3 lány is odajött hogy bekenném-e a hátát naptejjel... az egyiken még bikini felső se volt. Elhajtottam őket, de baromi zavaró, hogy nem hagynak nyugodtan olvasni egyedül.

A buszon se tudok tömegben kényelmesen utazni, mert nem egyszer odanyomják szándékosan a seggüket az ölemhez. Borzalmas. 28F

2020. aug. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%

Jaj te szegény, milyen borzalmas lehet neked. Ne pörgesd feltűnően az Audi slusszkulcsot és ne villogasd a Cartier órádat akkor kevesebb golddigger fog odamenni hozzád.

Be lehet ülni kocsmába (pubba) egyedül is, csak mi a francnak? Mennyivel másabb mintha otthon pukkantanál fel egy sört? Utóbbi helyen garantáltan nem zavarna senki. Ha valakivel nem akarsz társalogni akkor megmondod, hogy bocs, nem "várok valakit" vagy hasonló szöveg és kész.

2020. aug. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvan ha odamennenek hozzad idejarnal kerdezgetni. :D
2020. aug. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mondd már meg, hova jársz, megnézem én is azt a helyet, hátha hozzám is odajön egy-két lány.
2020. aug. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem ismerek olyan férfit akit ez zavarna. 🤷‍♂️😀

Max ha valaki forró, akkor nem csípi az ilyesmit.

F

2020. aug. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Azért járok el ilyen helyekre, mert szeretek kimozdulni a 4 fal közül. Sem audim sem pedig Carter órám nincs. Hová járják kérdezni? Ez nem egy Q&A oldal? Mindegy. Túl van tárgyalva. Biztos én vagyok a hülye hogy feltettem egy kérdést egy olyan dologgal kapcsolatban ami néha zavar.
2020. aug. 3. 13:38
 10/13 anonim ***** válasza:
Engem az szokott zavarni, hogy túl jóképű vagyok és semmi kihívás nincs a nőknél. Mind az első randin ledobja a bugyiját és egyszerűen nem érzem magam megtisztelve.
2020. aug. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!