Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kell nem "nyomulósan"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell nem "nyomulósan" ismerkedni?

Figyelt kérdés

2019. nov. 17. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Ha nézel úgy ki ferfiak közt mint a kiszemelt nő a nők között akkor nem nyomulas .
2019. nov. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne akard az első találkozón a nyelvedet lenyomni az aranyeréig a nőnek, ne ess a melleinek és a combjainak. Érthető?

Beszélgessetek bármiről - ismerkedjetek, ismerjétek meg a másik véleményét a világ bármilyen dolgáról. Ebből tudod meg, hogy összeilletek-e.

2019. nov. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%

Minden ismerkedés nyomulós. Minden attól függ, hogy ki nyomul rád. Ha egy 22 éves bikinodell nyomulna rád (mesébe illő módon) akkor azt nem éreznéd tolakodásnak, miközben egy trampli vénasszonyét nagyon is kellemetlen nyomulásnak érzékelnéd.

Így vannak ezzel a nők is, csak náluk más szempontok alapján vonzó egy férfi avagy sem. És nyilván ők is a nem-vonzó pasik közeledését érzik nyomulásnak.

2019. nov. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Jól kell kinézni, ez a titka. A nők külsőd alapján ítélik meg, hogyan viszonyulnak a kezdeményezéshez. Ha ronda vagy, nyomulsz, ha jól nézel ki, határozott vagy és udvarolsz.
2019. nov. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%

- Szia, nagyon bejössz nekem, fussunk össze. Szombat este 8-kor ráérsz?


- Szia. Szimpatikus vagy nekem, ha esetleg lenne kedved ismerkedni adj meg egy időpontot amikor ráérsz.



Érzed a különbséget? Az elsőnél nem hagysz teret, egyből rátérsz a testi vonzalomra, nem hagysz választási lehetőséget, hogy egyáltalán akar-e veled ismerkedni. Normális nő elgondolkodik, hogy jó ötlet-e. Lehet, hogy vannak olyanok, akiknél sikerrel jársz, de első benyomásnak mindenképp rossz. A második illedelmes, nem sugallod azt, hogy mennyire rá vagy kattanva, meghagyod a választási lehetőséget.

2019. nov. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
5: "ha esetleg lenne kedved" stb... itt már kb "bocsánat, hogy élek, ne haragudj, remélem nem vettem túl hangosan a levegőt" kategóriát lehet érezni..... Én is az utóbbi mondatos vagyok, nem is volt randim sosem......
2019. nov. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!