Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet ismerkedni közel 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ismerkedni közel 30 évesen?

Figyelt kérdés
Nincs nagyon lehetőségem ismerkedni, barátaimmal ritkán osszeulunk és ennyi nekik van kapcsolatuk. Nekem nincs. Társkeresőn próbálkozok, nem nagy sikerrel. Ennyi idősen hol ismerkedtek?
2019. nov. 14. 19:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz kérdező. 33 vagyok férfi, és pár éve még nagy városban éltem és tanultam munka mellett mscn úgy ment a dolog. Hogy máshová költöztem, se haverok, se egyetem, társkeresőn nem nagyon írnak vissza, így necces. Próbálkozni kell kitartóan minden csatornán. Másként nem fog menni.
2019. nov. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
23%
Minek ismerkedni mar ebben a korban? Nem ismersz eleg embert?:)
2019. nov. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Tényleg ennyire nehéz, társkeresőn tényleg nem egyszerű rengeteg kamu van ott szerintem, sokszor feladnam az egészet.
2019. nov. 14. 19:28
 4/14 anonim ***** válasza:
Ezek szerint férfi vagy, vagy egy nagyon nagyon nagyon rusnya nő, vagy akár férfi akár nő és várod a csodát
2019. nov. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%
Minél több nőnek el kell küldened a meztelen képedet. Meg külön egyet az álló farkadról is. Aztán így nyílt lapokkal játszol, a nő egyből tudja kivel áll szemben. Talán megtetszik valakinek a tested. 36/n
2019. nov. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Látom rosszindulatú emberek vannak itt.
2019. nov. 14. 20:11
 7/14 anonim ***** válasza:
A netes ismerkedés tényleg piszok nehéz. El kell járnod valamilyen módon egy szociálisan aktívabb közegbe. Én 35 vagyok és netről eddig 1x sikerült ismerkednem, az összes többi élőben jött össze a legváltozatosabb helyeken.
2019. nov. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi, utolsó! Te válaszodra ment a zöld.!
2019. nov. 14. 23:02
 9/14 A kérdező kommentje:
Olyanoktol varnek valaszt akik hasonlokeppen vannak ,voltak
2019. nov. 15. 09:13
 10/14 anonim ***** válasza:

Sokadik indok ,hogy a baráti társaság nem jó. 1)Barátaid mind azonos neműek veled? Te esetedben jobb mint az elhízott netfüggő/ evakúlt gamer baráti társaság. Nekik van kapcsatuk....tehát tudnak ismerkedni,barátjuknak tekintenek tehát hasonló beállítottság. Barátaik,párjuk barátai/barátnői már potenciális források.

2) Nem szabad a 10-20éves barátságokba belefásulni, új barátságokra nyitottnak kell lenni. 1 új barát kb 10 partnerjelöltet is hozhat.(testvére unoka testvére kolléganője).

2019. nov. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!