Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tovább, legyek nyomulós...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább, legyek nyomulósabb?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel az utóbbi időben nagyon jóban lettünk, közös társaság miatt általában minden héten talizunk de ez általában ivós program, a múlthéten elhívott egy programra, aminek az lett a vége, hogy berúgtunk és lefeküdtünk. Másnap délelőtt még náluk voltam és nagyon aranyos volt, aztán eljöttem és keresett is, azóta is beszélgetünk. Viszont ez az egész azóta szóba sem került. Én el tudnék vele képzelni akár vmi komolyabbat is meg nagyon értelmes és jóarc srác, de annyira jó volt a dolog, hogy egy sima barátság extrákkalban is benne lennék vele. A kérdés, hogy várjak, vagy esetleg próbáljak meg beszélni vele erről, megtehetem (nyílván, de megtegyem-e) az első lépést és hívjam el vhová?

köszii előre az értelmes válaszokat.


2017. márc. 21. 10:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindenképp célszerű lenne erről is beszélnetek, de ugy alakitva ezt hogy a csávó is mondja el ő mit érez, nőként tudtok ám hatni a férfiakra (többségben) ugy hogy ki tudjátok faggatni :)

Hát nem ismerem a srácot, mennyire félénk típus, én mindenképp ugy gondolom neki kellene megtenni az első lépést, de ma már a forditottja is eléggé elfogadott. Én tudom magamról hogy piszok ciki lenne nekem ha az első (komolyabb) alkalommal a lány hivna meg, maximum egy meghivást fogadnék el tőle de az most nem téma xD

2017. márc. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak finoman utalgass a dologra, de ne tedd meg az első lépést, mert azt ki tudja használni a srác, ha látja, hogy te vagy jobban oda érte... egyértelmű jeleket adj, amiből, ha nem ért, akkor lehet barátnő szinten nem érdekled. Igen is kényszerítsd ki belőle, hogy ő lépjen előbb. Nekem rengeteg esetem volt, hogy a nők kezdeményeztek és piszok módon én ki is használtam ezt a legtöbb esetben, viszont, akinél én kezdeményeztem azt tudtam, hogy nagyon akarom és velük komolyabb is volt a kapcsolatom mindig.
2017. márc. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!