Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Belekezdtem egy férfival egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belekezdtem egy férfival egy szexkapcsolatba viszont nem tudom megkívánni, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Ismerem egy ideje viszont nemrèg megbeszèltűk hogy egyikűnk se akar komolyat így néha úgy ősszefutunk. Helyes fèrfi és minden okè vele viszont mèg egyszer fekűdtünk le és nem igazàn kívàntam meg.Gondoltam majd vàltozík de nem. Egyszerűen nem kívànom sőt beszèlni se akarok vele folyton ír de nem akarok vele beszèlgetni. Nemtudom miért érzek így de ha elsőre nem volt meg bennem irànta a vàgy úgy èrzem ezutàn se fog! Jobb lesz ha megmondom neki ezt és befejezem vele?
2017. márc. 9. 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
....egy tipikus NŐ !
2017. márc. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Milyen kapcsolat az ha nem kívánod? Az csak szenvedés! Mond meg neki! Vess véget a dolognak!
2017. márc. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Minden bántó szándék nélkül, csak kíváncsiságból: az első szex előtt nem tűnt fel, hogy nem kívánod szexuálisan?
2017. márc. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az első hirtelen tőrtènt gondoltam majd kőzbe hàtha előtőr belőlem a vàgy irànta de semmi nem volt..
2017. márc. 9. 19:56
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem is ez jutott az eszembe, hogy én le nem tudnék feküdni valakivel, akit nem kívánok, nem vonzódok hozzá szexuálisan. Egyszer sem.

Annyira meg nem adom le, hogy bárkivel ágyba bújjak. Akkor már inkább magamnak okozok csak örömet, míg nem jön egy olyan, akit tényleg kívánok.

Ha ennyire nem vágysz rá, akkor mondd meg neki őszintén, hogy te nem szeretnél több alkalmat és részedről ennyi volt.

2017. márc. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szexkapcsolat.miért ne mondhatnád, hogy bocs de csak egyszeri alkalom volt, több nem lesz
2017. márc. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 RRR ***** válasza:

Csere

szexkapcs.-nál ez nem gond

2017. márc. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Épp arra nem a jó srác, amire használni akarod. Szerinted mi a megfelelő lépés erre?


Egyébként merre élsz? Beszélgetnünk kellene. ;)

2017. márc. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem is irhatsz ha van kedved :p
2017. márc. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!