Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ebben a helyzetben tetszhettem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben tetszhettem neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki mindig kerüli a tekintetem, úgy tesz mintha nem látna közben vigyorog tehát nagyon is jól tudom hogy lát. Tegnap egy étteremben egyszerre várakoztunk, én lagziból jöttem, mondhatni hogy csinos voltam, és láttam hogy néz rámmár mióta a csávó, direkt ránéztem hogy lássa hogy észrevettem, szokásával ellentétben most nem kapta el a tekintetét hanem nézett a szemembe. Amikor leültem a szomszédos asztalhoz még onnan is nézett.

2020. aug. 1. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg igen
2020. aug. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert amúgy ő állítólag haragszik rám meg utál engem
2020. aug. 1. 12:33
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem tudom, de érdekes,hogy lagziból étterembe mész. 😀
2020. aug. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%

Pont ez ragadott meg engem is, hogy lagzi utan nem ugyeles gyogyszertarba mesz.

Vagy eskuvo utan Meki volt?

2020. aug. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Lagzin pörkölt volt😂 azt nem szerettem meg nem is maradtam végig
2020. aug. 1. 13:13
 6/6 anonim ***** válasza:

Rengeteg ilyen kérdés van, de ugyanaz a válasz - nem vagyunk gondolatolvasók, honnan tudnánk megmondani ki mit gondol abból hogy leírod "néz engem" mire gondol az illető. Lehet csak megnéz mert csinos vagy, de attól még nem biztos akar is tőled valamit.

A megoldás mindig ugyanaz: ereszd el szépen felé a legbájosabb mosolyod, visszajelzést adva neki, bátorítva hogy ne csak nézzen hanem menjen már oda megszólítani is.

2020. aug. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!