Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megengednéd egy vad bulin,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megengednéd egy vad bulin, hogy bekössék a szemedet és kinyaljanak, aztán sohase tudnád meg, hogy ki volt az?

Figyelt kérdés

Mondjuk lenne egy "játékvezető", vagy a buli házigazdája, aki megszervezi, hogy az illetőről a buli többi tagja se tudjon, utólag se tudják elárulni. Beköti a szemedet, odahozza a titkos hódolót :D végig élvezed a kényeztetést, és csak akkor veszed le a kendőt ha már elment.

Például felelsz-vagy-mersz feladat lenne, vagy fogadás tétje. :D

Mennyire kellene, hogy bevaduljon a buli ehhez, vagy mennyire kellene részegnek lenned? :D



2020. júl. 29. 17:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
10. Ha nem, akkor nem mindegy? :)
2020. júl. 30. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

A #9-re válaszoltam, hogy nem. Tehát nem lenne baj. :)

8 és 10 vagyok

2020. júl. 30. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
12. Tehát a 8ban írtad: a valóságban úgyse mennél bele?
2020. júl. 30. 08:14
 14/18 anonim ***** válasza:
12.: Te szeretnéd megtudni? (9es vok)
2020. júl. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
12 vagyok. Azt kérdeztem, miért csak amiatt nyalnál mást is, mert úgysem tudja meg a nő, hogy ki volt? Ezek szerint, alap esetben nem szoktál másfelé eltévedni, amikor tudja a partnered, hogy kivel van :D ?
2020. júl. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Az alap eset egy másik kérdés lenne. Itt az volt, hogy elvileg idegennek, akiről fogalmam sincs hogy tetszene-e, vagy hogy utána mit gondolna rólam :)
2020. júl. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
15. Én eltévednék neked úgy is hogy tudod ki vagyok. :D
2020. júl. 31. 10:04
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. aug. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!