Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megengednéd egy vad bulin,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megengednéd egy vad bulin, hogy bekössék a szemedet és kinyaljanak, aztán sohase tudnád meg, hogy ki volt az?

Figyelt kérdés

Mondjuk lenne egy "játékvezető", vagy a buli házigazdája, aki megszervezi, hogy az illetőről a buli többi tagja se tudjon, utólag se tudják elárulni. Beköti a szemedet, odahozza a titkos hódolót :D végig élvezed a kényeztetést, és csak akkor veszed le a kendőt ha már elment.

Például felelsz-vagy-mersz feladat lenne, vagy fogadás tétje. :D

Mennyire kellene, hogy bevaduljon a buli ehhez, vagy mennyire kellene részegnek lenned? :D



2020. júl. 29. 17:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
Nem :D
2020. júl. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Hmm...mondjuk ha házibuli lenne és tudnám, hogy csak olyanok jöhetnének szóba akikkel nincsen baj akkor lehetséges, hogy bele mennék. De idegenekkel nem szívesen, sosem lehet tudni ki mennyire igénytelen. Azért megválogatom, hogy kinek a szája járhat odalent.
2020. júl. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%

Hát én élvezem az ilyen felelsz vagy mersz játékokat, jó keret az általad kigondoltak kivitelezéséhez...


"égig élvezed a kényeztetést, és csak akkor veszed le a kendőt ha már elment." - jobbat mondok: akkor veszem le a kendőt, ha én mentem el :P

Ha valaki ilyen körülmények között (azaz nem volt előzetes kedvesgedés, csókolózás, tapizás, elő-előjáték) is olyan jól nyal, hogy attól elélvezzek, akkor látni akarom. A többi srác/lány nem érdekel, az kimehet anélkül, hogy látnám. De ja, benne lennék. :D

2020. júl. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
3-as vagyok, azt én is hozzátenném, hogy ezt olyan környezetben tudnám elképzelni, ahol mindenkit ismerek.
2020. júl. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%

4#

Lehetek az ismerősöd?😝

2020. júl. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez nekem már sok lenne. Pedig elég vad házibulikat szervezünk. Nekem a legmeredekebb az volt, hogy fogadásból teljesen pucér voltam. De az már sok lenne hogy közönség előtt nyaljanak ki.
2020. júl. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. júl. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
92%
Ez most kifejezetten felizgatott, de a valóságban biztos nem mennék bele.
2020. júl. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
37%

Pasiként mást is nyalnék, az nagy baj lenne?

(Ha már úgyse tudja meg a hölgy, hogy én voltam az a perverz) :)))

2020. júl. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Viszont miért csak azért, mert úgysem tudja meg?
2020. júl. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!