Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy tudom a feleségem bevonni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom a feleségem bevonni cuckold szerepjátékba?

Figyelt kérdés
Nem élő hármasra gondolok.

2020. júl. 26. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Fokozatosan mond neki pl amikor dugod és fel van izgulva akkor beszélj hozzá hogy milyen lenne ha egy másik fiatal f.lenne benne vagy a szájában. Ha nagyon fel van izgulva akkor menni fog. Nálam bejött. 5 évig éltem ilyen kapcsolatban
2020. júl. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Pl mutatsz róla képet, én mev visszaküldöm neked lerendezve kezdésnek. :)
2020. júl. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%

Biszex elképzelésekkel, mi kipróbáltuk a szexet másik párral négyesben, hármasban lánnyal és sráccal. Erre volt indíttatása páromnak is, régóta fantáziált róla. Két év együttélés után léptük meg. Tartósnak mondható viszonyok, barátságok lettek, így sok mindent kipróbáltunk együtt. Ebbe belefért a cuckold felállás. Nem mániákusan, de bejött nekünk is. Élveztük, így jó néhányszor megvalósítottuk. Nejem (hiszen összeházasodtunk) szeret irányítani. Domináns szerepet kedveli, de a subot nem. Én mindkettő, de az ő beállítottsága miatt, ki voltak osztva a szerepek. ;) Akár lánnyal, akár sráccal vagy párral voltunk együtt összetudtuk hozni a cuckold játékot is. Nagyon izgató, amikor párom aktívan tevékenykedik másokkal, de nekem nem lehet csak néznem! Mivel nekünk ez csak egy játék, nem pedig fétis, így felajzottságomat később levezethettem egy közös együttlét alkalmával. Többször olyan is volt, hogy mi szeretkeztünk és partnerük nézett. Kikötözést is vittünk bele olykor.

Az nem jön be számunkra, hogy külön legyünk vagy legyen nejem mással. Nekünk kizárólag együtt működik!

2020. júl. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kösd be a szemét és mondd, hogy gondoljon szex közben egy idegen hapsira!
2020. dec. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!