Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szűz lányok használhatnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szűz lányok használhatnak vibrátort úgy hogy a szűzhártyájuk ne bánja?

Figyelt kérdés

Egy csaj ismerősöm mutogatta, hogy milyent szeretne venni magának és végig azon járt az eszem, hogy ő még szűz de akkor meg nem értem, hogy mire venne valamit amit úgyse használhat ha nem akarja elvenni a saját szüzességét.

Vagy valamit félreértek és szűzhártya mellett is lehet vibrátort használni? (én is szűz vagyok és talán bioszon is jobban kellett volna figyeljek, szóval bocsi ha hülyeséget kérdeztem)



2020. júl. 25. 21:46
 1/7 A kérdező kommentje:
Nyilván attól, hogy átszakad még szűz maradna csak közben meg valahogy nem teljesen világos, hogy ez valami alap cucc és nem érdekli a csajokat hogy mi van a szűzhártyájukkal vagy ő is csak álmodozik róla de közben meg nem szakítaná át saját magának. (bár talán később a szexnél még előnye is lehet)
2020. júl. 25. 21:50
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már évek óta ujjazza magát és a szűzhártyájából nem sok maradt, ha egyáltalán volt neki.
2020. júl. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha feldug magának valamit, tök mindegy, hogy dildót, uborkát vagy sörösüveget, nyilván át fog szakadni a szűzhártyája. Aztán hogy adott lányt ez mennyire zavarja, az már nyilván az ő dolga. Amúgy én inkább elsősorban léghullámos csiklóizgatót ajánlanék.
2020. júl. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a sima vibrátort is csak csiklóizgatásra használom, pedig nem vagyok szűz.
2020. júl. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem veszi el a saját szüzességét, ha átszakítja a szűzhártyáját. Akkor veszíti el, ha lefekszik valakivel.


Ennyi erővel az a kislány, aki profi sportolónak készül, az elveszíti az edzés közben? Nem, pedig előfordul, hogy ilyenkor átszakad.


Még jobb is, nekem például nagyon fájt az első alkalom a párommal a szűzhártyám miatt. Fizikailag nem is élveztem (de lelkileg nagyon :D)

2020. júl. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A vibrátor nem emberi testrész, hanem egy tárgy. A szüzesség elvesztése szexuális együttlétböl adódik. Egy emberrel. Nem egy tárggyal.
2020. júl. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mivan, ha átszakad a szűzhártya? Nagy cucc...

Ha egy hormonoktól túlfűtött tapasztalatlan suhanc gyömöszöli bele az emberbe az alulirányított farkát az sokkal jobb tényleg. Ja, nem...

Amúgy meg sokkal jobb lenne, ha a lányok is tapasztalnának magukkal jóval többet. Pl. hogyan kell eljutni a csúcsra maguktól. Lehet nem lenne annyira gáz az 1. alkalom 98%

2023. márc. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!