Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fél éve összejöttem egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éve összejöttem egy fiúval,aki mindig is nagyon tetszett,de mit tegyek?

Figyelt kérdés
A gond az,hogy két hónapja van szexuális kapcsolatunk és a túl nagy mérete miatt sajnos én egyáltalán nem élvezem.Minden alkalom után feldagadok és nagyon fáj az eggyüttlét.Előtte volt már két barátom,akikkel jól éreztem magam az eggyüttlét során,de nekik lényegesen kissebb volt.Kétségbe vagyok esve,nemtudom,mit csináljak,mert nagyon szeretem?23/L

2020. júl. 20. 22:34
 1/5 Gymnospermatophyta ***** válasza:
100%
Próbáltad vele megbeszélni? Próbáljátok megbeszélni a dolgot és közösen olyan pózokat találni, ami mindkettőtöknek megfelel. Az is segít, hogy nem teszi be tövig... Persze ha a vastagsága is gond, az egy fokkal nehezebben orvosolható. Utóbbi esetén ha ellazulva, nedvesen is gond van, akkor nem tudom. Biztosan mondanak még okosságokat, illetve annyi, hogy nyugodtan használhatod fentebb a keresőt, rengeteg ilyen kérdés volt már, hátha valahol írnak számodra/számotokra használható dolgokat.
2020. júl. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Leültök és megbeszélitek, hogy nehezen tudod befogadni a méretét legyen óvatosabb, figyelmesebb. Ha nem extrém méretű akkor nincs az a szerszám amivel ne lehetne örömet szerezni. Viszont akár az átlagossal is lehet kellemetlen, ha nem figyelnek a partnerre.

Kommunikáció-kommunikáció-kommunikáció, ne mindig a másiktól várjátok a megoldást, hogy gondolatolvasósdit játszon.

2020. júl. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 youngboy26 ***** válasza:
24%

Segíteni szeretnénk kedves 23 éves lány, de nem vagyunk ott, úgy én sem, hogy mekkora a pasid farka? Neked milyen fajta puncid van? De érdekes a kérdés. Aggályaid megértem, együtt érzek veled.


30f/bi

2020. júl. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megbeszéltük már sokszor,próbáltuk már mindenhogy,de nemjuttunk sokra.Sajnos ott lenn nemillünk egymáshoz.A vastagsága is gondot okoz,mert ha több van bennem,mint a makkja,úgy érzem,mintha szétfeszítene.
2020. júl. 21. 11:30
 5/5 Gymnospermatophyta ***** válasza:
100%
Akkor valóban az lehet, hogy úgy nem illetek össze. :/
2020. júl. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!