Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire ciki, hogy még szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ciki, hogy még szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Most leszek 18 és még mindig szűz vagyok. Egy kapcsolatom sem volt még. Az osztályomban már mindenkinek volt legalább egy valakije, kivéve engem. Őszintén szólva szeretnék szexelni, de nem akarok ribizlinek tűnni majd az első személy szemében.


L



2020. júl. 20. 20:36
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Baromi unalmasak már ezek a kérdések.
2020. júl. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

Nem, de az simán benne van, hogy némelyik osztálytárs csak szimplán füllent.


F

2020. júl. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Én is az voltam aztán felkerültem egyetemre és jól megdugtak🤷‍♀️
2020. júl. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

Sokadik ilyen kérdés van de azért válaszolok ha lány vagy, fiúktól szánalmasnak tartom kicsit az efféle kérdéseket.


Nem fog attól változni semmi ha elveszted, az élet így is úgy is megy tovább.

Felesleges ilyen butaságokon aggódni. Azért szeretnél csak szexelni hogy elveszítsd a szüzességedet? Divatból? És ha kamuznak hogy már nem szűzek?

Ha őszintén szeretnél szexelni, nem pedig érzelmek nélkül akkor százszor jobban fog esni az első ha azzal a pasival veszted el akiért odavagy, és ő is érted, nem pedig valami "csakazértis nem leszek szűz" dologgal. :)

2020. júl. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#5. vagyok, az meg a te magánügyed hogy szűz vagy vagy sem. Senkinek nincs hozzá köze.
2020. júl. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

Egyrészt teljesen a Te döntésed, hogy mikor szeretnéd elkezdeni a szexuális életedet, ne vedd figyelembe más emberek véleményét! Másrészt.

Ha kigúnyolnak szimplán mond meg nekik, hogy már szexeltél. A magánügyed senki másra nem tartozik, csakis Rád! A további kérdésekre például ki volt az?, Milyen volt? megmondod hogy semmi közötök ehhez, és nem hinném, hogy ezzel előnyben részesülök. Ennyi.

A korosztályod nagy része már szexelt, ez tény.


Egyébként ha érdekel, akkor még én sem voltam még senkivel se 18f-ként. Majd egyszer megtalálom az igazit, idő kérdése, ettől még ugyanúgy ember vagyok, normális mint Te, vagy egy másik olvasó.

2020. júl. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz mert ez a te döntésed. Mivel lány vagy ha el akarod veszteni úgyis találsz rá száz jelentkezőt. Ebből a szempontból örülj, hogy nem srác vagy.
2020. júl. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire nem gáz.

F

2020. júl. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne törödj azzal,hogy mások már nem szüzek.

Eljön az az idő,amikor érezni fogod,hogy valakiben megtalálod az igazit,de csak azért,hogy ne maradj szűz,ne menj bele átgondolatlan kapcsolatba.

2020. júl. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 MagnumOpusOfAnger ***** válasza:
100%
Semennyire se gáz. Én 20 éves voltam első alkalmam idején és nem bántom meg hogy kivártam. 29F
2020. júl. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!