Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon vágyok már szexre,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon vágyok már szexre, akkor érdemes tinderre felmennem kövér pasiként, lehet hogy találok csinos lányokat talán egy éjszakára, tehát a tinder tényleg szexpartner kereső?

Figyelt kérdés
2020. júl. 19. 18:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szexpartner kereső, ahol a kinézet az első. Mivel csak szexelni akarnak, nem azt nézik hogy ki, milyen belül.

Kövér pasiként, csinos lányok🤣 ez felejtős.

2020. júl. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
És ezért lesznek a sorozatgyilkosok...
2020. júl. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
#12 Miért is? Mert nem fekszik le vele senki szívességből? Na hagyjuk már ezt. Egy csomó nőnek nem jut pasi, mégsem sorozatgyilkol, hanem éli az életét. Unalmas már, hogy mindenért IS mi vagyunk a hibásak. Nézd meg a kérdezőt, ő is egy nálánál sokkal jobb nőt akar. Én sem fogok senkit meggyilkolni, mert a jóképű, kigyúrt palik átnéznek rajtam és csak a lúzer Józsiknak kellek.
2020. júl. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
24%

13

Én meg azt a szöveget utálom hogy mindenki a saját kategóriájának megfelelő partnert válasszon, miért nincs hozzá joga hogy egy 10-es csajra vágyjon?

Senki nem hibáztat ne izgulj, tudjuk jól hogy a nőknél is ugyanez a herlyzet, még a kevésbé jó nők is egy náluk sokkal magasabb ketegóriájú férfiakra vágynak, nektek nőknek ez el van nézve, de akkor a férfiak is had álmodozzanak már jobb nőkről.

2020. júl. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
#14 Álmodozni meg vágyakozni szabad, de ne lepődjön meg ha nem lesz semmi.
2020. júl. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
14 Hát álmodozzon. De mi az, hogy ebből lesznek a sorozatgyilkosok? Én erre a szerencsétlen megjegyzésre reagáltam, felőlem szupermodellek után is ácsingózhat, de nem a mi felelősségünk, hanem az övé.
2020. júl. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
22%

16

Ne izgulj, nem a dagi lányok fellőssége, hanem a gonosz rosszindulatú nőké...

2020. júl. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nem vagyok dagi, de gonosz, rosszindulatú sem.
2020. júl. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
40%
Dehogynem 18.
2020. júl. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Miért is?
2020. júl. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!